Moj daily driver
Re: Moj daily driver
Z tem ecu-jem se da, vendar z uporabo "optional" map senzorja. Dva dodatka lahko prepozna ta ecu na enkrat - jaz bom imel afr kontrolo in map senzor...
R33 GTST, SF5 EJ205, P205 XUD9TE, P11 SR20DE
Re: Moj daily driver
Screamer pipe
http://shrani.si/f/1b/mX/coS98ej/ma-car2022.jpg
http://shrani.si/f/1b/mX/coS98ej/ma-car2022.jpg
R33 GTST, SF5 EJ205, P205 XUD9TE, P11 SR20DE
Re: Moj daily driver
Tole bo strelal na polno
Čez dva tri tedne se mi obeta lendava za dva dni, valda pridem pogledat tole, upam da se ujame termin da boš mel zjutraj šiht, pa popoldne čas. Pa da ne bo še vedno -20°C
Ta mi je dobra:
This extension pipe/Dump Pipe features an atmospherically venting screamer pipe from the turbine waste gate. This means when the waste gate opens at high boost the exhaust sound is dramatically increased as exhaust is vented directly to the atmosphere. Obviously due to this design the screamer pipe setup is not suitable for the street environment.
Sometimes life goes sideways. That's where the fun begins....
Re: Moj daily driver
ni mi jasn kako eni vse sorte čez tehničnega spravte, meni pa tečnarjo ker so lučke za tablico LED, ki niso homologirane za moj letnik avta ...
"At least my lot fuck up on an epic scale ..." Gary Oldman, Slow horses, 2025
Re: Moj daily driver
Pač greš tehničnega delat nekam, kjer ne težijo za vsako malenkost.
Tehničnega narest s screamer pipe je pa že mal bolj umetnost.
Tehničnega narest s screamer pipe je pa že mal bolj umetnost.
Re: Moj daily driver
Al pa ga narediš tako, da ga sploh ne narediš
Bolj problem je potem če te kdo vrže na izrednega.
Screamer pipe načeloma spušča ven samo kar pride čez wastegate. V štangazu nebi smel spuščat zvokov ker je takrat wastegate zaprt.
Ko pride pa v polni boost pa začne ropotat
Bolj problem je potem če te kdo vrže na izrednega.
Screamer pipe načeloma spušča ven samo kar pride čez wastegate. V štangazu nebi smel spuščat zvokov ker je takrat wastegate zaprt.
Ko pride pa v polni boost pa začne ropotat
Sometimes life goes sideways. That's where the fun begins....
Re: Moj daily driver
@aleks: Za tehničnega bo auspuh skoraj stock, z cat in normalnim downpipe, brez screamer-ja. Za max power bo pa screamer in de-cat - čakam le, da pridejo v-band objemke, da si napravim oba sistema z hitrejšo demontažo...
@BackW00d: Rufni en dan prej, pa se zmeniva.
@BackW00d: Rufni en dan prej, pa se zmeniva.
R33 GTST, SF5 EJ205, P205 XUD9TE, P11 SR20DE
Re: Moj daily driver
"Pravi" torej odprt screamer pipe je tolk opazen, da zvok niti ni bistven (za tehničnega). Tudi, če je zaprt, je še zmeraj toliko opazen, da te skoraj zagotovo tudi na tolerantnem tehničnem ne bi spustili.BackW00d napisal/-a: ↑27. Februar 2018, 07:31Al pa ga narediš tako, da ga sploh ne narediš![]()
![]()
Bolj problem je potem če te kdo vrže na izrednega.
Screamer pipe načeloma spušča ven samo kar pride čez wastegate. V štangazu nebi smel spuščat zvokov ker je takrat wastegate zaprt.
Ko pride pa v polni boost pa začne ropotat![]()
Re: Moj daily driver
V Trbovljah bi verjetno gledali v to cev kot tele v nova vrata
Ker dvomim, da je že kadarkoli kdo to videl 
Sometimes life goes sideways. That's where the fun begins....
Re: Moj daily driver
Nimate dovoljenj za ogled prilog tega prispevka.
Without breakdowns, crashes, problems and mishaps stories would simply be boring.
Love. It's What Makes a Subaru a Subaru
Love. It's What Makes a Subaru a Subaru
Re: Moj daily driver
Drugače, moj screamer bo speljan pod avto. Tak kot je na prvi sliki, ko gleda dol - le da dodam še eno-dve koleni, da se ga sploh ne bo videlo, ampak le slišalo.
R33 GTST, SF5 EJ205, P205 XUD9TE, P11 SR20DE
Re: Moj daily driver
WG se odpre sele ko nabase polz poln tlak tko, da se ga pri normalno vozni prav nic ne slisi (vsi plini gredo preko glavnega rora).
Glede tehnicnega ni prav nobenega problema pac tm je se ena odrta cev :P
Jst bom sou tudi v to smer ker katalizator ne bo sposobn tolk konjev podpirat:)
Glede tehnicnega ni prav nobenega problema pac tm je se ena odrta cev :P
Jst bom sou tudi v to smer ker katalizator ne bo sposobn tolk konjev podpirat:)
Re: Moj daily driver
Hey I just met you, and this is crazy, thats quite big number, so decat maybe?
Sometimes life goes sideways. That's where the fun begins....
Re: Moj daily driver
Pa zakaj ce imam lahko komplet izpuh homologiran? 
Izpuh, felge ter podvozje in imam vse pokrito za homolomo
Izpuh, felge ter podvozje in imam vse pokrito za homolomo
Re: Moj daily driver
Brembo XTRA 324mm:
http://shrani.si/f/11/5Y/3o8lTvpS/ma-car2024.jpg
http://shrani.si/f/42/PB/1XL4euhQ/ma-car2025.jpg
Brembo XTRA 320mm:
http://shrani.si/f/F/HI/1LEwmgBT/ma-car2023.jpg
http://shrani.si/f/3f/fZ/4hErgvq/ma-car2026.jpg
Čeljusti:
http://shrani.si/f/1q/AJ/3xaFenOE/ma-car2027.jpg
http://shrani.si/f/1Y/mM/3ho4xBMR/ma-car2028.jpg
Ploščice:
http://shrani.si/f/3A/11z/2mQjCqSO/ma-car2029.jpg
Večji BMC:
http://shrani.si/f/1Z/4n/1vvvNztT/ma-car2030.jpg
http://shrani.si/f/39/fb/2qmRz0Fm/ma-car2031.jpg
Zajle:
http://shrani.si/f/2A/be/oogpoGm/ma-car2032.jpg
Pakne + pribor:
http://shrani.si/f/2x/gr/4JBNPLPH/ma-car2033.jpg
Bremze so za 350Z Nismo, tako da moram napravit/kupit adapterje, da bo pasalo na avto.
Se nadaljuje...
'talla
http://shrani.si/f/11/5Y/3o8lTvpS/ma-car2024.jpg
http://shrani.si/f/42/PB/1XL4euhQ/ma-car2025.jpg
Brembo XTRA 320mm:
http://shrani.si/f/F/HI/1LEwmgBT/ma-car2023.jpg
http://shrani.si/f/3f/fZ/4hErgvq/ma-car2026.jpg
Čeljusti:
http://shrani.si/f/1q/AJ/3xaFenOE/ma-car2027.jpg
http://shrani.si/f/1Y/mM/3ho4xBMR/ma-car2028.jpg
Ploščice:
http://shrani.si/f/3A/11z/2mQjCqSO/ma-car2029.jpg
Večji BMC:
http://shrani.si/f/1Z/4n/1vvvNztT/ma-car2030.jpg
http://shrani.si/f/39/fb/2qmRz0Fm/ma-car2031.jpg
Zajle:
http://shrani.si/f/2A/be/oogpoGm/ma-car2032.jpg
Pakne + pribor:
http://shrani.si/f/2x/gr/4JBNPLPH/ma-car2033.jpg
Bremze so za 350Z Nismo, tako da moram napravit/kupit adapterje, da bo pasalo na avto.
Se nadaljuje...
'talla
R33 GTST, SF5 EJ205, P205 XUD9TE, P11 SR20DE
Kdo je na strani
Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 4 gostov