Moj daily driver

Garaža za vse nesubaruje
Odgovori
peruccy
Uporabnik foruma
Prispevki: 203
Pridružen: 06. Avgust 2016, 10:53

Re: Moj daily driver

Odgovor Avtor: peruccy » 24. Februar 2018, 10:27

Z tem ecu-jem se da, vendar z uporabo "optional" map senzorja. Dva dodatka lahko prepozna ta ecu na enkrat - jaz bom imel afr kontrolo in map senzor...
R33 GTST, SF5 EJ205, P205 XUD9TE, P11 SR20DE

peruccy
Uporabnik foruma
Prispevki: 203
Pridružen: 06. Avgust 2016, 10:53

Re: Moj daily driver

Odgovor Avtor: peruccy » 26. Februar 2018, 21:30

R33 GTST, SF5 EJ205, P205 XUD9TE, P11 SR20DE

Uporabniški avatar
BackW00d
Član Subaru kluba
Prispevki: 5498
Pridružen: 07. Maj 2006, 23:40
Kraj: Trbowle

Re: Moj daily driver

Odgovor Avtor: BackW00d » 26. Februar 2018, 22:00

:smly

Tole bo strelal na polno :)

Čez dva tri tedne se mi obeta lendava za dva dni, valda pridem pogledat tole, upam da se ujame termin da boš mel zjutraj šiht, pa popoldne čas. Pa da ne bo še vedno -20°C :D

Ta mi je dobra:
This extension pipe/Dump Pipe features an atmospherically venting screamer pipe from the turbine waste gate. This means when the waste gate opens at high boost the exhaust sound is dramatically increased as exhaust is vented directly to the atmosphere. Obviously due to this design the screamer pipe setup is not suitable for the street environment.
Sometimes life goes sideways. That's where the fun begins....

aleks
Uporabnik foruma
Prispevki: 2574
Pridružen: 09. Marec 2011, 07:56
Kraj: Ravno Brdo

Re: Moj daily driver

Odgovor Avtor: aleks » 26. Februar 2018, 23:49

ni mi jasn kako eni vse sorte čez tehničnega spravte, meni pa tečnarjo ker so lučke za tablico LED, ki niso homologirane za moj letnik avta ...
"At least my lot fuck up on an epic scale ..." Gary Oldman, Slow horses, 2025

Uporabniški avatar
strumf666
Član Subaru kluba
Prispevki: 4127
Pridružen: 17. Julij 2007, 20:04
Kraj: Krško

Re: Moj daily driver

Odgovor Avtor: strumf666 » 27. Februar 2018, 06:06

Pač greš tehničnega delat nekam, kjer ne težijo za vsako malenkost.
Tehničnega narest s screamer pipe je pa že mal bolj umetnost.

Uporabniški avatar
BackW00d
Član Subaru kluba
Prispevki: 5498
Pridružen: 07. Maj 2006, 23:40
Kraj: Trbowle

Re: Moj daily driver

Odgovor Avtor: BackW00d » 27. Februar 2018, 07:31

Al pa ga narediš tako, da ga sploh ne narediš :thup :lolno

Bolj problem je potem če te kdo vrže na izrednega.

Screamer pipe načeloma spušča ven samo kar pride čez wastegate. V štangazu nebi smel spuščat zvokov ker je takrat wastegate zaprt.
Ko pride pa v polni boost pa začne ropotat :)
Sometimes life goes sideways. That's where the fun begins....

peruccy
Uporabnik foruma
Prispevki: 203
Pridružen: 06. Avgust 2016, 10:53

Re: Moj daily driver

Odgovor Avtor: peruccy » 27. Februar 2018, 11:00

@aleks: Za tehničnega bo auspuh skoraj stock, z cat in normalnim downpipe, brez screamer-ja. Za max power bo pa screamer in de-cat - čakam le, da pridejo v-band objemke, da si napravim oba sistema z hitrejšo demontažo...

@BackW00d: Rufni en dan prej, pa se zmeniva.
R33 GTST, SF5 EJ205, P205 XUD9TE, P11 SR20DE

Uporabniški avatar
strumf666
Član Subaru kluba
Prispevki: 4127
Pridružen: 17. Julij 2007, 20:04
Kraj: Krško

Re: Moj daily driver

Odgovor Avtor: strumf666 » 27. Februar 2018, 12:47

BackW00d napisal/-a:
27. Februar 2018, 07:31
Al pa ga narediš tako, da ga sploh ne narediš :thup :lolno

Bolj problem je potem če te kdo vrže na izrednega.

Screamer pipe načeloma spušča ven samo kar pride čez wastegate. V štangazu nebi smel spuščat zvokov ker je takrat wastegate zaprt.
Ko pride pa v polni boost pa začne ropotat :)
"Pravi" torej odprt screamer pipe je tolk opazen, da zvok niti ni bistven (za tehničnega). Tudi, če je zaprt, je še zmeraj toliko opazen, da te skoraj zagotovo tudi na tolerantnem tehničnem ne bi spustili.

Uporabniški avatar
BackW00d
Član Subaru kluba
Prispevki: 5498
Pridružen: 07. Maj 2006, 23:40
Kraj: Trbowle

Re: Moj daily driver

Odgovor Avtor: BackW00d » 27. Februar 2018, 13:14

V Trbovljah bi verjetno gledali v to cev kot tele v nova vrata :D Ker dvomim, da je že kadarkoli kdo to videl :D
Sometimes life goes sideways. That's where the fun begins....

Uporabniški avatar
Kamion
Uporabnik foruma
Prispevki: 748
Pridružen: 11. Maj 2014, 00:13
Kraj: Vipavska dolina

Re: Moj daily driver

Odgovor Avtor: Kamion » 27. Februar 2018, 14:02

10423693_10153038014486054_585-5527dad5a6f49.jpg
:mrgreen:
Nimate dovoljenj za ogled prilog tega prispevka.
Without breakdowns, crashes, problems and mishaps stories would simply be boring.

Love. It's What Makes a Subaru a Subaru

peruccy
Uporabnik foruma
Prispevki: 203
Pridružen: 06. Avgust 2016, 10:53

Re: Moj daily driver

Odgovor Avtor: peruccy » 27. Februar 2018, 22:06

Drugače, moj screamer bo speljan pod avto. Tak kot je na prvi sliki, ko gleda dol - le da dodam še eno-dve koleni, da se ga sploh ne bo videlo, ampak le slišalo.
R33 GTST, SF5 EJ205, P205 XUD9TE, P11 SR20DE

Uporabniški avatar
beliblisk
Član Subaru kluba
Prispevki: 4654
Pridružen: 05. Maj 2006, 10:55
Kraj: Lj

Re: Moj daily driver

Odgovor Avtor: beliblisk » 27. Februar 2018, 22:22

WG se odpre sele ko nabase polz poln tlak tko, da se ga pri normalno vozni prav nic ne slisi (vsi plini gredo preko glavnega rora).

Glede tehnicnega ni prav nobenega problema pac tm je se ena odrta cev :P

Jst bom sou tudi v to smer ker katalizator ne bo sposobn tolk konjev podpirat:)

Uporabniški avatar
BackW00d
Član Subaru kluba
Prispevki: 5498
Pridružen: 07. Maj 2006, 23:40
Kraj: Trbowle

Re: Moj daily driver

Odgovor Avtor: BackW00d » 28. Februar 2018, 06:56

Hey I just met you, and this is crazy, thats quite big number, so decat maybe?
Sometimes life goes sideways. That's where the fun begins....

Uporabniški avatar
beliblisk
Član Subaru kluba
Prispevki: 4654
Pridružen: 05. Maj 2006, 10:55
Kraj: Lj

Re: Moj daily driver

Odgovor Avtor: beliblisk » 28. Februar 2018, 18:09

Pa zakaj ce imam lahko komplet izpuh homologiran? :)
Izpuh, felge ter podvozje in imam vse pokrito za homolomo :scrm


Odgovori

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 3 gostov