http://www.subaruforester.org/vbulletin ... el-120394/" onclick="window.open(this.href);return false;
to se pojavlja pri prvih boxer diesel motorjih, kot ga imam tudi sam
Žal razmišljam enako.picinni napisal/-a:Madona, skozi sem imel v mislih, da si kupim enega subi dizelaša pa me mineva. Četudi naj bi bili boljši motorji od letnika 2010 naprej sem skeptičen glede nakupa.
Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 4 gostov