Fotografije, filmi, vici, smešnice...
-
subi92
- Uporabnik foruma
- Prispevki: 7945
- Pridružen: 15. November 2005, 22:33
- Kraj: Kamnik
Odgovor
Avtor: subi92 » 28. Maj 2008, 08:19
-
bojc T
- Član Subaru kluba
- Prispevki: 1462
- Pridružen: 30. April 2006, 10:52
- Kraj: Nožice
Odgovor
Avtor: bojc T » 29. Maj 2008, 09:07
Velik sreče obema

Lp
-
irCAR81
- Član Subaru kluba
- Prispevki: 4296
- Pridružen: 03. Maj 2006, 01:31
- Kraj: Ljubljana
Odgovor
Avtor: irCAR81 » 29. Maj 2008, 09:58
gorazd0 napisal/-a:Jaz bi pa šel...
2 dni sem se jebal, da sem naredu tehnični pregled (težili so za bullbar), vseskup me je stalo 600 evrjev, tko da mam 356 dni na voljo, da avto zgonim... drugač gre h Karliju (vsi vemo, kaj se tam zgodi...

)
Chickenrun.press
Za kaj si pa dal 600€? Registracija + cestnina al zgolj podkupovanje uradnikov?

-
gorazd0
- Nasankal reveža :)
- Prispevki: 6619
- Pridružen: 19. April 2006, 09:59
- Kraj: Ljubljana
Odgovor
Avtor: gorazd0 » 29. Maj 2008, 10:20
podkupoval nisem;

-
NoFEAR
- Administrator
- Prispevki: 3360
- Pridružen: 19. April 2006, 14:31
Odgovor
Avtor: NoFEAR » 29. Maj 2008, 10:52
A si pol dol vrgu bullbar? Al kako si čez pršu?
-
flat4
- Nebijedu
- Prispevki: 1783
- Pridružen: 23. September 2006, 02:03
Odgovor
Avtor: flat4 » 29. Maj 2008, 11:39
gorazd0 napisal/-a:Jaz bi pa šel...
2 dni sem se jebal, da sem naredu tehnični pregled (težili so za bullbar), vseskup me je stalo 600 evrjev, tko da mam 356 dni na voljo, da avto zgonim... drugač gre h Karliju (vsi vemo, kaj se tam zgodi...

)
Chickenrun.press
Gorazd, kje pa si delal tehničnega, da se je zapičil v bull bar?
"Mind is everything. Muscle - pieces of rubber. All that I am, I am because of my mind."
Paavo Nurmi
-
gorazd0
- Nasankal reveža :)
- Prispevki: 6619
- Pridružen: 19. April 2006, 09:59
- Kraj: Ljubljana
Odgovor
Avtor: gorazd0 » 29. Maj 2008, 11:39
bullbar je še gor; na konc sem šel čez "normalno",.. sicer z velik jambranja,.. sam je šlo.
Ne verjamem, da se mi bo dalo še enkrat jebat s tem...
flat4 napisal/-a:Gorazd, kje pa si delal tehničnega, da se je zapičil v bull bar?
Sej je povsod isti ku**.... LPP, IS,...
-
subi92
- Uporabnik foruma
- Prispevki: 7945
- Pridružen: 15. November 2005, 22:33
- Kraj: Kamnik
Odgovor
Avtor: subi92 » 29. Maj 2008, 12:04
Jest bom dal najbrž za vse skupaj MAX 450Eurov s "tehničnim" vred za 12 mesecov. Mam hvala bogu 50 bonifikacije "in sebe premal rad" da bi zavaroval tudi AO+

-
nebivedu
- Moderator
- Prispevki: 8750
- Pridružen: 22. April 2006, 16:08
- Kraj: Črnuče
Odgovor
Avtor: nebivedu » 29. Maj 2008, 13:11
Jst dodajam še 33 evrov za stekla in divjad poleg registracije. Sej divjad me ne zanima, ker poberem in domov peljem, ampak šipe se mi pa ne da iskat naokoli in potem montirat (pa je samo v gumi, ni lepljena), raje zapeljem na carglass, pa naj se tam zajebavajo s tem.
Error Code #0656: “Oil pan gasket too tight. Unable to leak oil and mark territory.”
-
BackW00d
- Član Subaru kluba
- Prispevki: 5498
- Pridružen: 07. Maj 2006, 23:40
- Kraj: Trbowle
Odgovor
Avtor: BackW00d » 29. Maj 2008, 14:18
en let mormo tut mi doplačat za stekla

pa da pol razbijem prednjo šipo, ker jo je predhodni lastnih zgleda da z dratpiršno pucal al kaj....je popraskana za znoret

Sometimes life goes sideways. That's where the fun begins....
-
niva13
- NoizeMaker
- Prispevki: 4009
- Pridružen: 09. Maj 2006, 11:15
- Kraj: Venera
Odgovor
Avtor: niva13 » 29. Maj 2008, 17:08
subi92 napisal/-a:Jest bom dal najbrž za vse skupaj MAX 450Eurov s "tehničnim" vred za 12 mesecov. Mam hvala bogu 50 bonifikacije "in sebe premal rad" da bi zavaroval tudi AO+

Zdaj, ko si porocen, pa ne smes vec tako razmisljat.

-
bot
- Član Subaru kluba
- Prispevki: 185
- Pridružen: 12. Februar 2007, 14:15
- Kraj: Višnja Gora
Odgovor
Avtor: bot » 01. Julij 2008, 06:40
-
flat4
- Nebijedu
- Prispevki: 1783
- Pridružen: 23. September 2006, 02:03
Odgovor
Avtor: flat4 » 01. Julij 2008, 20:03
subi92 napisal/-a:Jest bom dal najbrž za vse skupaj MAX 450Eurov s "tehničnim" vred za 12 mesecov. Mam hvala bogu 50 bonifikacije "in sebe premal rad" da bi zavaroval tudi AO+

mene pa pride zavarovanje 29€ za celo leto

"Mind is everything. Muscle - pieces of rubber. All that I am, I am because of my mind."
Paavo Nurmi
-
gorazd0
- Nasankal reveža :)
- Prispevki: 6619
- Pridružen: 19. April 2006, 09:59
- Kraj: Ljubljana
Odgovor
Avtor: gorazd0 » 01. Julij 2008, 22:47
flat4 napisal/-a:mene pa pride zavarovanje 29€ za celo leto

za tist kup rje in zračnohlajeni bi blo greh več računat...

-
subi92
- Uporabnik foruma
- Prispevki: 7945
- Pridružen: 15. November 2005, 22:33
- Kraj: Kamnik
Odgovor
Avtor: subi92 » 02. Julij 2008, 08:27
flat4 napisal/-a:mene pa pride zavarovanje 29€ za celo leto

Ja ko sem imel pižojčka 1974 sem pa tudi jaz dal še starih 7200SIT
Smešno ko sem dal za cestnino več

Kdo je na strani
Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 5 gostov