Dober Subaru serviser v osrednji Sloveniji?
Dober Subaru serviser v osrednji Sloveniji?
Pozdravljeni,
Zanima me ali lahko kdo priporoči kakšnega cenejšega (neuradnega) serviserja v osrednji Sloveniji,
ki zna popraviti tudi kaj bolj zahtevnega (pogon npr).
Hvala!
Zanima me ali lahko kdo priporoči kakšnega cenejšega (neuradnega) serviserja v osrednji Sloveniji,
ki zna popraviti tudi kaj bolj zahtevnega (pogon npr).
Hvala!
lp
Re: Dober Subaru serviser v osrednji Sloveniji?
In da se po možnosti oglasi na telefon ali pa vsaj pokliče nazaj :-)
(A so to pobožne želje?)
(A so to pobožne želje?)
lp
Re: Dober Subaru serviser v osrednji Sloveniji?
Kaj je narobe z pogonom?
"If in doubt,flat out"
Colin McRae
Colin McRae
Re: Dober Subaru serviser v osrednji Sloveniji?
poklič Boruta Kržiča, čeprav je uraden ni pretirano drag in vedno se oglasi na telefon:)
In USA you drive car.
In Soviet Russia car drive you.
In Japan car BREAK you.
In Soviet Russia car drive you.
In Japan car BREAK you.
Re: Dober Subaru serviser v osrednji Sloveniji?
Se popolnoma strinjam. Enake izkušnje imam tudi sam.
Impreza Sti 08
Re: Dober Subaru serviser v osrednji Sloveniji?
20 let lastnik subarujev, vedno na servis do Kržiča. Vsi zaposleni ok, vse ti realno povejo. Vse pohvale, le tako naprej. Borut, Uroš, oče Kržič in mehanik, katerega imena ne vem, ne se pokvarit. Lp vsem subarujevcem
Re: Dober Subaru serviser v osrednji Sloveniji?
Jaz imam pa za atom Kržičem slabe izkušnje.
Don't allow your mind tell your heart what to do.
Re: Dober Subaru serviser v osrednji Sloveniji?
Lahko da ni "pretirano drag" ampak naredi pa tud za en K***C !subi4x4 napisal/-a:poklič Boruta Kržiča, čeprav je uraden ni pretirano drag in vedno se oglasi na telefon:)
Vozim se z Imprezo ki ima "novo" sklopko vgrajeno pri Kržiču... no comment :4r
Sramota res, pa ne samo da je sklopka trda in prime pri samem začetku, ampak tudi števec za km ne dela od takrat
Re: Dober Subaru serviser v osrednji Sloveniji?
Drugemu mehaniku boš plačal, namesto da bi reklamiral servis?
Re: Dober Subaru serviser v osrednji Sloveniji?
Ja nevem kaj ti je, če si uradno dubu račun reklamiri zadevo, stvar rešena.
Re: Dober Subaru serviser v osrednji Sloveniji?
Kdor dela , tudi greši.
Pelji avto nazaj na servis in z veseljem bodo rešili problem.
Pelji avto nazaj na servis in z veseljem bodo rešili problem.
Re: Dober Subaru serviser v osrednji Sloveniji?
Glede na napisano bi rekel,da je bila obnovljena samo lamela in ne zamenjana komplet sklopka (poglej na račun kaj so ti računali) kar se tiče števca pa so ti ga pozabili priklopiti (se zgodi) samo na uradnem srevisu do tega nebi smelo priti :idea: (saj vendar živijo od tega???)Boby napisal/-a: pa ne samo da je sklopka trda in prime pri samem začetku, ampak tudi števec za km ne dela od takratskratka avto se pelje drugemu mehaniku v pon. da popravi zadevo za Kržičem!
"If in doubt,flat out"
Colin McRae
Colin McRae
Re: Dober Subaru serviser v osrednji Sloveniji?
Uraden gor al pa dol, najbrž ni glih letnik 2010 avto in se jim mal je*e 
Re: Dober Subaru serviser v osrednji Sloveniji?
Nekako tako sem razbral iz besed vodje drugega uradnega Subaru servisa, ko sem reklamiral njihovo storitev. Najraje bi le nove avte servisirali - menjali olje in mastno zaračunali !klemz napisal/-a:Uraden gor al pa dol, najbrž ni glih letnik 2010 avto in se jim mal je*e
Don't allow your mind tell your heart what to do.
Kdo je na strani
Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 4 gostov