Klepetalnica - kar ne sodi drugam PART 8

Vse kar ne paše v ostale teme...
Zaklenjeno
Thomas22
road pirate
Prispevki: 6758
Pridružen: 27. Avgust 2006, 22:33
Kraj: Železniki

Odgovor Avtor: Thomas22 » 02. April 2012, 23:22

slajki napisal/-a:Ali obstajajo kakšna original 17col železna platišča za subaruja???
Mislim da ne. 16 col so največje. viewtopic.php?t=2893

Ima pa tudi Legacy rezervo 16 colsko.
http://www.subaru-slo.net/userpix/110_R ... moto_1.jpg
Don't allow your mind tell your heart what to do.

Uporabniški avatar
JAN
M.I.L.F hunter
Prispevki: 1718
Pridružen: 27. April 2006, 14:31
Kraj: LJ

Odgovor Avtor: JAN » 02. April 2012, 23:44

Aja,kako nej jz to vem,če ne piše o keri višini se gre....No,loh bi mal razmišlu... :lol:

Uporabniški avatar
karel
Subaru Leone RX
Prispevki: 5060
Pridružen: 21. April 2006, 07:52
Kraj: zg.Savinjska

Odgovor Avtor: karel » 03. April 2012, 08:53

V soboto zvečer nam je končno do konca shodil ležaj v pralnem stroju in sem ga zato v nedeljo razstavil,saj sem mislil,če lahko na avtu zamenjam ležaj ga bom pa tudi na pralnem stroju :roll: No tu je delni rezultat :lol:
http://www.subaru-slo.net/userpix/9_Pra ... _002_1.jpg
No včeraj sem nato šel v lov na ležeja in semering ter jih začuda tudi dobil.
Po temeljitem čiščenju (koliko dreka je pa v notranjosti stroja :o ) sem se odločil,
da ga še malo osvežim in nastalo je tole.
http://www.subaru-slo.net/userpix/9_Pra ... _005_1.jpg
No zadeva dela kljub pomislekom nekaterih v hiši in še izračun stroškov pove,da se je splačalo:dva ležaja+semering+dober liter barve=21 eurov ;-)
"If in doubt,flat out"
Colin McRae

Uporabniški avatar
klemz
Član Subaru kluba
Prispevki: 5385
Pridružen: 29. Januar 2007, 18:37
Kraj: Čeče - Hrastnik

Odgovor Avtor: klemz » 03. April 2012, 09:28

Dobr si zrihtu karli :twisted:

Uporabniški avatar
Apii
Uporabnik foruma
Prispevki: 628
Pridružen: 26. Januar 2012, 17:03
Kraj: Slovenj Gradec
Kontakt:

Odgovor Avtor: Apii » 03. April 2012, 10:14

Lepa kombinacija barve ;-)

Super Karli ;-)
4doors for more whores

Uporabniški avatar
Apii
Uporabnik foruma
Prispevki: 628
Pridružen: 26. Januar 2012, 17:03
Kraj: Slovenj Gradec
Kontakt:

Odgovor Avtor: Apii » 03. April 2012, 10:45

No ko smo že prav pri pralnemu stroju, pa bi še jst dodal svoj prispevek v zvezi z njim ;-)
Kar je šlo meni pošteno na žifce, je bila rja na nosilcih sedeza :x
Mislim pa, da nisem edini z to tezavo, no več pa v postopku spodaj :arrow:

Odtegnemo 4 šraufe, ki držijo sedež pritrjen na karoserijo inn opa sedeža ni več
http://shrani.si/f/2P/5E/zYnpVPo/fotografija0351.jpg

Sledi odstranitev sedalnega dela, ki ima prav tako štiri šraufe, nato pa brusilko v roke pa bzzzzzz po plehu
:-P
malce temeljne barve ter črno barvo za lep nov videz ;-)
http://shrani.si/f/3Q/NK/2vgJDMv3/fotografija0353.jpg

Med tem, ko se je zadeva sušila pa sem se odločil za odstranitev prevlek ter le te tudi ošistit svinjarije :?
http://shrani.si/f/22/G2/1Pz9tGrV/fotografija0347.jpg
http://shrani.si/f/u/ZC/R7URHQF/fotografija0348.jpg
Pri odstranjevanju prevlek ni bilo večjega problema, saj prevleko drži na tisto puur peno le nek trdi drot, ki ga je treba z klešami odkrivit, ter nato ga samo izvleči iz prevleke, nazaj ga je bilo malo bolj mučno dati, ampak sem se potrudil in uspelo mi je :-)
http://shrani.si/f/2C/F8/cBgqR5N/fotografija0349.jpg
evo jih, pripravljene za centrfugo
http://shrani.si/f/1t/EH/2MEJm63F/fotografija0350.jpg
g.Pralni stroj upravi svoje
http://shrani.si/f/3y/K3/2OvGLr6x/fotografija0352.jpg
inn se že sušimo
http://shrani.si/f/1S/Pr/3cbjJxHU/fotografija0354.jpg

No voznikov del mi je uspelo, sedež je proti ostalim zelo čistejši, tko da ko bom imel čas se bom lotil še sovoznikovega in zadnje klopi :roll:
Lp
4doors for more whores

Sajmon
Član Subaru kluba
Prispevki: 2951
Pridružen: 25. April 2006, 15:36

Odgovor Avtor: Sajmon » 03. April 2012, 17:49

za spomin: KLIK

Andrej

Odgovor Avtor: Andrej » 03. April 2012, 18:23

Sajmon napisal/-a:za spomin: KLIK
A vidiš. Tuki je lepo razdvidno kako je ta smrdljiv Križanič k si zasluž, da ga en povoz, ob vsakem rednem usklajevanju cen, tud kadar se je cena derivata znižala, namest da bi, če ne druzga, vsaj ohranu ogromno trošarino nabil trošarino še dodatno gor in je MPC samo rasla, tud kadar bi mogla past.

Uporabniški avatar
domc
Član Subaru kluba
Prispevki: 139
Pridružen: 02. Avgust 2010, 12:43
Kraj: kamnik

Odgovor Avtor: domc » 03. April 2012, 19:20

slajki napisal/-a:Ali obstajajo kakšna original 17col železna platišča za subaruja???
mal z zamudo ampak obstaja od sti-ja 2002 letnik ma 17col

Uporabniški avatar
subi92
Uporabnik foruma
Prispevki: 7945
Pridružen: 15. November 2005, 22:33
Kraj: Kamnik

Odgovor Avtor: subi92 » 04. April 2012, 08:22

Včeraj prijetno presenečen nad zmogljivostmi Justyja 1.2 SI; brez offroada. Zanimiv avtočk, gre tok k legacy pismo :lol: , pa vidu sm zakaj pleza kamor hočeš, namreč avto je treba zadej dvignit skoraj za pol metra da kolesa sploh grejo v zrak, je zadnji stabiilzator zelo prilagodljiv in z dolgimi končniki da vrže kolo res v vsako luknjo na terenu.

Uporabniški avatar
slajki
Uporabnik foruma
Prispevki: 336
Pridružen: 14. September 2009, 12:48

Odgovor Avtor: slajki » 04. April 2012, 12:03

subi92 napisal/-a:Včeraj prijetno presenečen nad zmogljivostmi Justyja 1.2 SI; brez offroada. Zanimiv avtočk, gre tok k legacy pismo :lol: , pa vidu sm zakaj pleza kamor hočeš, namreč avto je treba zadej dvignit skoraj za pol metra da kolesa sploh grejo v zrak, je zadnji stabiilzator zelo prilagodljiv in z dolgimi končniki da vrže kolo res v vsako luknjo na terenu.
preseneti vsakogar ;-) :D

Uporabniški avatar
strojnik005
Član Subaru kluba
Prispevki: 2518
Pridružen: 29. Junij 2010, 17:34
Kraj: On the road again.

Odgovor Avtor: strojnik005 » 04. April 2012, 17:31

http://shrani.si/f/B/pB/c5eUbjy/1/040420121059.jpg Če smo že glih pr pralnih strojih ;-)
To bomo pa pol rihtal ko se bo štrihu avto...

Uporabniški avatar
podreberek
Član Subaru kluba
Prispevki: 1120
Pridružen: 31. Maj 2010, 08:04
Kraj: Laško okolica
Kontakt:

Odgovor Avtor: podreberek » 04. April 2012, 20:45

karli

Kaj pa delata tisti dve rdeči puščici na vratah pralnega stroja?
kam pa pridemo brez listka redarske službe in subaruja ??

Uporabniški avatar
ijuvan
Uporabnik foruma
Prispevki: 2456
Pridružen: 04. September 2008, 17:09
Kraj: SG/LJ

Odgovor Avtor: ijuvan » 04. April 2012, 21:03

Tudi mi smo prejšnji teden menjali lager na pralnem stroju :lol:
Strojnik, imaš prakso v gorenju al kaj? :D :lol:
The value of life can be measured by how many times your soul has been deeply stirred. (Soichiro Honda)

Uporabniški avatar
strojnik005
Član Subaru kluba
Prispevki: 2518
Pridružen: 29. Junij 2010, 17:34
Kraj: On the road again.

Odgovor Avtor: strojnik005 » 04. April 2012, 22:34

Ja, na tehnologiji sm.

Še dobr da se bom na bencinu spufu ko se tak daleč vozm, plačan pa skor nč ne dobimo. :roll:
To bomo pa pol rihtal ko se bo štrihu avto...

Zaklenjeno

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 3 gostov