Klepetalnica - kar ne sodi drugam PART 8
- zabrnek
- Član Subaru kluba
- Prispevki: 954
- Pridružen: 30. November 2007, 13:09
- Kraj: Lom pod Storžičem
Ma mat ne jebe žive sile. Dobr d ma subaruja, kakšn drug avto bi uničla še prej.
Btw, v preteklosti se je redno odtegovala matica, ki je na polosovini. Potem je prišla menjava ležajev, sedaj pa po približno 2 mesecih tole.
Aja pa zopet je bila matica malo odtegnjena, kljub temu da je bila šplenta nameščena.
Btw, v preteklosti se je redno odtegovala matica, ki je na polosovini. Potem je prišla menjava ležajev, sedaj pa po približno 2 mesecih tole.
Aja pa zopet je bila matica malo odtegnjena, kljub temu da je bila šplenta nameščena.
- strojnik005
- Član Subaru kluba
- Prispevki: 2518
- Pridružen: 29. Junij 2010, 17:34
- Kraj: On the road again.
- strojnik005
- Član Subaru kluba
- Prispevki: 2518
- Pridružen: 29. Junij 2010, 17:34
- Kraj: On the road again.
Švedska
Sem se po Švedski potepal 4 dni, kar srce se mi je paralo, ko smo se vozili s Fordom, ceste pa idealne za subaruja. Še dokaz, da sem res bil gor, v ozadju se lepo vidi Stockholm:)
http://www.subaru-slo.net/userpix/1377_ ... 1255_1.jpg
http://www.subaru-slo.net/userpix/1377_ ... 1255_1.jpg
- podreberek
- Član Subaru kluba
- Prispevki: 1120
- Pridružen: 31. Maj 2010, 08:04
- Kraj: Laško okolica
- Kontakt:
- impreza911
- Član Subaru kluba
- Prispevki: 1369
- Pridružen: 15. December 2011, 17:03
- Kraj: Gornja Radgona
Re: Švedska
Mater je lepa mmmmm

jole napisal/-a:Sem se po Švedski potepal 4 dni, kar srce se mi je paralo, ko smo se vozili s Fordom, ceste pa idealne za subaruja. Še dokaz, da sem res bil gor, v ozadju se lepo vidi Stockholm:)
http://www.subaru-slo.net/userpix/1377_ ... 1255_1.jpg
Subaru Impreza RS
-
Andrej
Kdo je na strani
Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 6 gostov