Vse kar ne paše v ostale teme...
-
Sajmon
- Član Subaru kluba
- Prispevki: 2951
- Pridružen: 25. April 2006, 15:36
Odgovor
Avtor: Sajmon » 16. Januar 2012, 09:58
-
beliblisk
- Član Subaru kluba
- Prispevki: 4654
- Pridružen: 05. Maj 2006, 10:55
- Kraj: Lj
Odgovor
Avtor: beliblisk » 16. Januar 2012, 10:57
Po temle sodeč bi jst mogu plačat za moje feltne 485 eur,lol.
Prevzem nudi tudi
Global ekspres.Jst drgač use pošiljam preko njih....je pa zadeva dost dražja kakor če ti jo un pošlje.
Lp
Matija
-
birdy
- Uporabnik foruma
- Prispevki: 2204
- Pridružen: 27. November 2006, 20:17
- Kraj: Lj
Odgovor
Avtor: birdy » 16. Januar 2012, 22:27
ju3 se zacenja afriski del rallyja
ob priliki lahko povem da sem danes naredil prve kilometre z "mojim" novim(starim "78) 4x4 vozom

in da se posledicno alfa75 ponovno prodaja :S
-
j4ka
- Uporabnik foruma
- Prispevki: 548
- Pridružen: 20. Maj 2010, 22:12
- Kraj: Ljubljana
-
Kontakt:
Odgovor
Avtor: j4ka » 16. Januar 2012, 23:09
birdy, kaj pa ce bi kar redno objavljal updejte?
drugac pa cestitke, da si starino obudil. LR ce se ne motim? alfica je mikavna, samo ma nord lepso, tud turbo america, ki jo pa visoooko ceni. je pa kot iz salona. (se mi je zazdel, da bi te kot alfista taka informacija zanimala

)
sapere aude
-
podreberek
- Član Subaru kluba
- Prispevki: 1120
- Pridružen: 31. Maj 2010, 08:04
- Kraj: Laško okolica
-
Kontakt:
Odgovor
Avtor: podreberek » 17. Januar 2012, 08:28
a ima kdo vinjeto vseeno ali letno tedensko mesečno ki nevelja več pa jo misli vržt v smeti?
kam pa pridemo brez listka redarske službe in subaruja ??
-
NejcT
- Uporabnik foruma
- Prispevki: 208
- Pridružen: 08. September 2010, 10:57
- Kraj: Polnomad
-
Kontakt:
Odgovor
Avtor: NejcT » 17. Januar 2012, 10:35
Mogoče kdo ve, kje na Viču je kakšna elektrotrgovina, kjer bi se dalo kupit releje za avtomobile?
-
beliblisk
- Član Subaru kluba
- Prispevki: 4654
- Pridružen: 05. Maj 2006, 10:55
- Kraj: Lj
Odgovor
Avtor: beliblisk » 17. Januar 2012, 11:21
podreberek napisal/-a:a ima kdo vinjeto vseeno ali letno tedensko mesečno ki nevelja več pa jo misli vržt v smeti?
Jst mam eno na šipi

-
podreberek
- Član Subaru kluba
- Prispevki: 1120
- Pridružen: 31. Maj 2010, 08:04
- Kraj: Laško okolica
-
Kontakt:
Odgovor
Avtor: podreberek » 17. Januar 2012, 11:28
dej s šipo vred hec
resno sprašujem lahko je tudi odleplena ampak mora bit cela.
kam pa pridemo brez listka redarske službe in subaruja ??
-
gorazd0
- Nasankal reveža :)
- Prispevki: 6619
- Pridružen: 19. April 2006, 09:59
- Kraj: Ljubljana
Odgovor
Avtor: gorazd0 » 17. Januar 2012, 11:47
NejcT napisal/-a:Mogoče kdo ve, kje na Viču je kakšna elektrotrgovina, kjer bi se dalo kupit releje za avtomobile?
Trgoavto pred dolgim mostom, za tavelikim Petrolom.
Neki majo (4-polni rele za luči itd..).
Fiat.
Brez panike.
-
beliblisk
- Član Subaru kluba
- Prispevki: 4654
- Pridružen: 05. Maj 2006, 10:55
- Kraj: Lj
Odgovor
Avtor: beliblisk » 17. Januar 2012, 11:49
podreberek napisal/-a:dej s šipo vred hec
resno sprašujem lahko je tudi odleplena ampak mora bit cela.
Lahko pridš probat mojo odstrant.....je pa res da je zadne čase mal bl hladno in mogoče ne bo hotlai it v enem kosu

-
subi92
- Uporabnik foruma
- Prispevki: 7945
- Pridružen: 15. November 2005, 22:33
- Kraj: Kamnik
Odgovor
Avtor: subi92 » 17. Januar 2012, 12:03
NejcT napisal/-a:Mogoče kdo ve, kje na Viču je kakšna elektrotrgovina, kjer bi se dalo kupit releje za avtomobile?
Mislim da v vsaki bolje založeni prodajalni avtodelov

-
podreberek
- Član Subaru kluba
- Prispevki: 1120
- Pridružen: 31. Maj 2010, 08:04
- Kraj: Laško okolica
-
Kontakt:
Odgovor
Avtor: podreberek » 17. Januar 2012, 12:41
beliblisk napisal/-a:podreberek napisal/-a:dej s šipo vred hec
resno sprašujem lahko je tudi odleplena ampak mora bit cela.
Lahko pridš probat mojo odstrant.....je pa res da je zadne čase mal bl hladno in mogoče ne bo hotlai it v enem kosu

kamen reši tut ta problem

kam pa pridemo brez listka redarske službe in subaruja ??
-
birdy
- Uporabnik foruma
- Prispevki: 2204
- Pridružen: 27. November 2006, 20:17
- Kraj: Lj
Odgovor
Avtor: birdy » 17. Januar 2012, 19:12
j4ka napisal/-a:birdy, kaj pa ce bi kar redno objavljal updejte?
drugac pa cestitke, da si starino obudil. LR ce se ne motim? alfica je mikavna, samo ma nord lepso, tud turbo america, ki jo pa visoooko ceni. je pa kot iz salona. (se mi je zazdel, da bi te kot alfista taka informacija zanimala

)
vem tocn kera je, se izpred cajtov ko je postala nordova...sam info o prodaji je prepozn prsu do mene
ena starina je obujena, druga nabavlena

-
j4ka
- Uporabnik foruma
- Prispevki: 548
- Pridružen: 20. Maj 2010, 22:12
- Kraj: Ljubljana
-
Kontakt:
Odgovor
Avtor: j4ka » 18. Januar 2012, 09:47
men je sam reku, da nima placa, ko sem ga prasal, zakaj prodaja. ni mi hotu povedat, kaj jo bo nadomestil. ti kej ves o tem?
sapere aude
Kdo je na strani
Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 4 gostov