Klepetalnica - kar ne sodi drugam PART 8

Vse kar ne paše v ostale teme...
Zaklenjeno
Sajmon
Član Subaru kluba
Prispevki: 2951
Pridružen: 25. April 2006, 15:36

Odgovor Avtor: Sajmon » 16. Januar 2012, 09:58

mogoče pa tole: http://www.izanglije.com/

Uporabniški avatar
beliblisk
Član Subaru kluba
Prispevki: 4654
Pridružen: 05. Maj 2006, 10:55
Kraj: Lj

Odgovor Avtor: beliblisk » 16. Januar 2012, 10:57

Po temle sodeč bi jst mogu plačat za moje feltne 485 eur,lol.

Prevzem nudi tudi Global ekspres.Jst drgač use pošiljam preko njih....je pa zadeva dost dražja kakor če ti jo un pošlje.

Lp

Matija

Uporabniški avatar
podreberek
Član Subaru kluba
Prispevki: 1120
Pridružen: 31. Maj 2010, 08:04
Kraj: Laško okolica
Kontakt:

Odgovor Avtor: podreberek » 16. Januar 2012, 18:33

našel sem tole v pdfju če komu prav pride. Za vse info kontakt na zasebnega.

http://www.subaru-slo.net/userpix/1134_naslovna__1.jpg
kam pa pridemo brez listka redarske službe in subaruja ??

Uporabniški avatar
birdy
Uporabnik foruma
Prispevki: 2204
Pridružen: 27. November 2006, 20:17
Kraj: Lj

Odgovor Avtor: birdy » 16. Januar 2012, 22:27

ju3 se zacenja afriski del rallyja

ob priliki lahko povem da sem danes naredil prve kilometre z "mojim" novim(starim "78) 4x4 vozom :)
in da se posledicno alfa75 ponovno prodaja :S

j4ka
Uporabnik foruma
Prispevki: 548
Pridružen: 20. Maj 2010, 22:12
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Odgovor Avtor: j4ka » 16. Januar 2012, 23:09

birdy, kaj pa ce bi kar redno objavljal updejte?

drugac pa cestitke, da si starino obudil. LR ce se ne motim? alfica je mikavna, samo ma nord lepso, tud turbo america, ki jo pa visoooko ceni. je pa kot iz salona. (se mi je zazdel, da bi te kot alfista taka informacija zanimala :) )
sapere aude

Uporabniški avatar
podreberek
Član Subaru kluba
Prispevki: 1120
Pridružen: 31. Maj 2010, 08:04
Kraj: Laško okolica
Kontakt:

Odgovor Avtor: podreberek » 17. Januar 2012, 08:28

a ima kdo vinjeto vseeno ali letno tedensko mesečno ki nevelja več pa jo misli vržt v smeti?
kam pa pridemo brez listka redarske službe in subaruja ??

NejcT
Uporabnik foruma
Prispevki: 208
Pridružen: 08. September 2010, 10:57
Kraj: Polnomad
Kontakt:

Odgovor Avtor: NejcT » 17. Januar 2012, 10:35

Mogoče kdo ve, kje na Viču je kakšna elektrotrgovina, kjer bi se dalo kupit releje za avtomobile?

Uporabniški avatar
beliblisk
Član Subaru kluba
Prispevki: 4654
Pridružen: 05. Maj 2006, 10:55
Kraj: Lj

Odgovor Avtor: beliblisk » 17. Januar 2012, 11:21

podreberek napisal/-a:a ima kdo vinjeto vseeno ali letno tedensko mesečno ki nevelja več pa jo misli vržt v smeti?
Jst mam eno na šipi :D

Uporabniški avatar
podreberek
Član Subaru kluba
Prispevki: 1120
Pridružen: 31. Maj 2010, 08:04
Kraj: Laško okolica
Kontakt:

Odgovor Avtor: podreberek » 17. Januar 2012, 11:28

dej s šipo vred hec :D

resno sprašujem lahko je tudi odleplena ampak mora bit cela.
kam pa pridemo brez listka redarske službe in subaruja ??

Uporabniški avatar
gorazd0
Nasankal reveža :)
Prispevki: 6619
Pridružen: 19. April 2006, 09:59
Kraj: Ljubljana

Odgovor Avtor: gorazd0 » 17. Januar 2012, 11:47

NejcT napisal/-a:Mogoče kdo ve, kje na Viču je kakšna elektrotrgovina, kjer bi se dalo kupit releje za avtomobile?
Trgoavto pred dolgim mostom, za tavelikim Petrolom.
Neki majo (4-polni rele za luči itd..).
Fiat.
Brez panike.

Uporabniški avatar
beliblisk
Član Subaru kluba
Prispevki: 4654
Pridružen: 05. Maj 2006, 10:55
Kraj: Lj

Odgovor Avtor: beliblisk » 17. Januar 2012, 11:49

podreberek napisal/-a:dej s šipo vred hec :D

resno sprašujem lahko je tudi odleplena ampak mora bit cela.
Lahko pridš probat mojo odstrant.....je pa res da je zadne čase mal bl hladno in mogoče ne bo hotlai it v enem kosu :D

Uporabniški avatar
subi92
Uporabnik foruma
Prispevki: 7945
Pridružen: 15. November 2005, 22:33
Kraj: Kamnik

Odgovor Avtor: subi92 » 17. Januar 2012, 12:03

NejcT napisal/-a:Mogoče kdo ve, kje na Viču je kakšna elektrotrgovina, kjer bi se dalo kupit releje za avtomobile?
Mislim da v vsaki bolje založeni prodajalni avtodelov ;-)

Uporabniški avatar
podreberek
Član Subaru kluba
Prispevki: 1120
Pridružen: 31. Maj 2010, 08:04
Kraj: Laško okolica
Kontakt:

Odgovor Avtor: podreberek » 17. Januar 2012, 12:41

beliblisk napisal/-a:
podreberek napisal/-a:dej s šipo vred hec :D

resno sprašujem lahko je tudi odleplena ampak mora bit cela.
Lahko pridš probat mojo odstrant.....je pa res da je zadne čase mal bl hladno in mogoče ne bo hotlai it v enem kosu :D

kamen reši tut ta problem ;)
kam pa pridemo brez listka redarske službe in subaruja ??

Uporabniški avatar
birdy
Uporabnik foruma
Prispevki: 2204
Pridružen: 27. November 2006, 20:17
Kraj: Lj

Odgovor Avtor: birdy » 17. Januar 2012, 19:12

j4ka napisal/-a:birdy, kaj pa ce bi kar redno objavljal updejte?

drugac pa cestitke, da si starino obudil. LR ce se ne motim? alfica je mikavna, samo ma nord lepso, tud turbo america, ki jo pa visoooko ceni. je pa kot iz salona. (se mi je zazdel, da bi te kot alfista taka informacija zanimala :) )
vem tocn kera je, se izpred cajtov ko je postala nordova...sam info o prodaji je prepozn prsu do mene

ena starina je obujena, druga nabavlena :shock:

j4ka
Uporabnik foruma
Prispevki: 548
Pridružen: 20. Maj 2010, 22:12
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Odgovor Avtor: j4ka » 18. Januar 2012, 09:47

men je sam reku, da nima placa, ko sem ga prasal, zakaj prodaja. ni mi hotu povedat, kaj jo bo nadomestil. ti kej ves o tem?
sapere aude

Zaklenjeno

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 11 gostov