Še pred pol leta sem govoril, da je impreza moj zadnji subaru... In ker nam je avgustovsko neurje uničilo cesto (okolica Črne na Koroškem), sma bila primorana vzeti nekaj višjega da lahko hodi moja v službo. Ostalih dveh avtov nisma planirala prodajat, zato sva iskala cenejšo rešitev. In nekako sem se kljub malo višji porabi odločil za foresterja. Plan za naprej je, da ko ga ne bo več moja rabila za ''dailyja'', ga malo priredim za na teren.
Avto ni nov, je pa lepo ohranjen. Nad 70km/h se sliši tuljenje ležaja na sredini avta. Sumim ležaj na kardanu.. Sedaj je pa v planu velik servis in pa menjava sklopke. Vrjetno je še prva pri 214.000km. Avto ima tudi plin, ki pa ga še nisem niti probal. Prejšnji lastnik pravi da je avto cukal, tako da prvo sledi servis, potem pa bomo vidli a bo šel na plin ali kar na bencin
Sta pa trenutno pri hiši 2 imprezi, 2 forija. Poleg enega nemca