2004 Forester 2.0x

Subarujev predstavnik razreda SUV
Odgovori
Uporabniški avatar
Tevzy
Član Subaru kluba
Prispevki: 513
Pridružen: 25. Junij 2010, 23:53
Kraj: Črna na Koroškem

2004 Forester 2.0x

Odgovor Avtor: Tevzy » 02. September 2023, 13:55

Evo, zarečenega kruha se največ poje... ;)
Še pred pol leta sem govoril, da je impreza moj zadnji subaru... In ker nam je avgustovsko neurje uničilo cesto (okolica Črne na Koroškem), sma bila primorana vzeti nekaj višjega da lahko hodi moja v službo. Ostalih dveh avtov nisma planirala prodajat, zato sva iskala cenejšo rešitev. In nekako sem se kljub malo višji porabi odločil za foresterja. Plan za naprej je, da ko ga ne bo več moja rabila za ''dailyja'', ga malo priredim za na teren.
Avto ni nov, je pa lepo ohranjen. Nad 70km/h se sliši tuljenje ležaja na sredini avta. Sumim ležaj na kardanu.. Sedaj je pa v planu velik servis in pa menjava sklopke. Vrjetno je še prva pri 214.000km. Avto ima tudi plin, ki pa ga še nisem niti probal. Prejšnji lastnik pravi da je avto cukal, tako da prvo sledi servis, potem pa bomo vidli a bo šel na plin ali kar na bencin :)
Sta pa trenutno pri hiši 2 imprezi, 2 forija. Poleg enega nemca :D
1.jpg
2.jpg
3.JPG
4.JPG
Nimate dovoljenj za ogled prilog tega prispevka.
Think, Feel, Drive!
EE20
EJ20

Uporabniški avatar
Tevzy
Član Subaru kluba
Prispevki: 513
Pridružen: 25. Junij 2010, 23:53
Kraj: Črna na Koroškem

Re: 2004 Forester 2.0x

Odgovor Avtor: Tevzy » 25. Oktober 2023, 13:48

Evo, velik servis narejen... Tuljenje na kardanu je utihnilo samo od sebe, zračnosti ni.
Avto sedaj lavfa na plin čisto normalno :D
Nameščeni kitajski ''mudflapsi'' :sm
V planu je še roof rack z led barom, ampak zaenkrat ni na zalogi v EU, tisti ki ga bom montiral... Pa še ''letne'' offroad gume, ki pa trenutno tudi niso na zalogi :roll:
Kasneje pa morda še 5cm liftkit :smey
Nimate dovoljenj za ogled prilog tega prispevka.
Think, Feel, Drive!
EE20
EJ20

Uporabniški avatar
Tevzy
Član Subaru kluba
Prispevki: 513
Pridružen: 25. Junij 2010, 23:53
Kraj: Črna na Koroškem

Re: 2004 Forester 2.0x

Odgovor Avtor: Tevzy » 25. Oktober 2023, 13:50

Grand Canyon :-P
Nimate dovoljenj za ogled prilog tega prispevka.
Think, Feel, Drive!
EE20
EJ20

Uporabniški avatar
BackW00d
Član Subaru kluba
Prispevki: 5498
Pridružen: 07. Maj 2006, 23:40
Kraj: Trbowle

Re: 2004 Forester 2.0x

Odgovor Avtor: BackW00d » 25. Oktober 2023, 21:33

Kakšen se ti zdi Fozl zdaj ko ga že imaš nekaj časa pa sta nekaj makadama skupaj preživela?
Sometimes life goes sideways. That's where the fun begins....

Uporabniški avatar
Tevzy
Član Subaru kluba
Prispevki: 513
Pridružen: 25. Junij 2010, 23:53
Kraj: Črna na Koroškem

Re: 2004 Forester 2.0x

Odgovor Avtor: Tevzy » 26. Oktober 2023, 13:46

Vrhunski! Ni ga pretirano škoda (še vedno ni za namerno uničevanje) prilezem marsikje, ko z navadnim 4x4 nebi...Poraba me tudi ne moti pretirano, ker mi mercedes dizel pije nekaj podobnega :D Škoda edino da ni turbak, ampak potem bi bil pa spet minus ker bi bil brez reduktorja... Skratka prvotni plan je bil da se avto nabavi dokler se nam ceste ne porihtajo, potem pa ga prodama... Moja se sedaj lahko končno že vozi v službo z Imprezo, fori bo pa kar lepo ostal pri hiši :innoc
Pa še kljuko ima, kar mi je ogromen plus da ne rabim jemat fotrovega za prikolico :reli
Think, Feel, Drive!
EE20
EJ20

Uporabniški avatar
Tevzy
Član Subaru kluba
Prispevki: 513
Pridružen: 25. Junij 2010, 23:53
Kraj: Črna na Koroškem

Re: 2004 Forester 2.0x

Odgovor Avtor: Tevzy » 28. Oktober 2023, 13:04

Upgrade :)
Nimate dovoljenj za ogled prilog tega prispevka.
Think, Feel, Drive!
EE20
EJ20

Uporabniški avatar
ORLY
Uporabnik foruma
Prispevki: 876
Pridružen: 14. December 2018, 19:30

Re: 2004 Forester 2.0x

Odgovor Avtor: ORLY » 28. Oktober 2023, 19:38

Ne zgleda švoh! :thup
ignorance is bliss

Uporabniški avatar
Tevzy
Član Subaru kluba
Prispevki: 513
Pridružen: 25. Junij 2010, 23:53
Kraj: Črna na Koroškem

Re: 2004 Forester 2.0x

Odgovor Avtor: Tevzy » 31. Oktober 2023, 19:48

Hvala :D
Bo še boljš zgledal :D Bi že, pa ni nič na zalogi :thdwn
Think, Feel, Drive!
EE20
EJ20

Uporabniški avatar
BackW00d
Član Subaru kluba
Prispevki: 5498
Pridružen: 07. Maj 2006, 23:40
Kraj: Trbowle

Re: 2004 Forester 2.0x

Odgovor Avtor: BackW00d » 31. Oktober 2023, 21:26

A ta emblem si sam naredil ? Nekaj sem zasledil neke slike postopka na FB?
Sometimes life goes sideways. That's where the fun begins....

Uporabniški avatar
Tevzy
Član Subaru kluba
Prispevki: 513
Pridružen: 25. Junij 2010, 23:53
Kraj: Črna na Koroškem

Re: 2004 Forester 2.0x

Odgovor Avtor: Tevzy » 01. November 2023, 10:48

Jap, lastna izdelava 😀
Think, Feel, Drive!
EE20
EJ20

Robl
Novinec
Prispevki: 8
Pridružen: 28. Oktober 2023, 08:35

Re: 2004 Forester 2.0x

Odgovor Avtor: Robl » 01. November 2023, 11:38

Pozdravljen

Lep znak, lahko bi pričrl z proizvodnjo znakov 😉

Uporabniški avatar
Tevzy
Član Subaru kluba
Prispevki: 513
Pridružen: 25. Junij 2010, 23:53
Kraj: Črna na Koroškem

Re: 2004 Forester 2.0x

Odgovor Avtor: Tevzy » 01. November 2023, 17:08

Hvala :)
Sej naceloma ce bi kdo mel, lahk izdelam… nekje 15€ s postnino :)
Think, Feel, Drive!
EE20
EJ20

Uporabniški avatar
Tevzy
Član Subaru kluba
Prispevki: 513
Pridružen: 25. Junij 2010, 23:53
Kraj: Črna na Koroškem

Re: 2004 Forester 2.0x

Odgovor Avtor: Tevzy » 11. December 2023, 14:28

Ste že šli po novoletno jelko? :D

https://youtu.be/80vja159dPY
Think, Feel, Drive!
EE20
EJ20

Uporabniški avatar
BackW00d
Član Subaru kluba
Prispevki: 5498
Pridružen: 07. Maj 2006, 23:40
Kraj: Trbowle

Re: 2004 Forester 2.0x

Odgovor Avtor: BackW00d » 12. December 2023, 08:25

Sometimes life goes sideways. That's where the fun begins....

Uporabniški avatar
Tevzy
Član Subaru kluba
Prispevki: 513
Pridružen: 25. Junij 2010, 23:53
Kraj: Črna na Koroškem

Re: 2004 Forester 2.0x

Odgovor Avtor: Tevzy » 14. December 2023, 14:17

Ja tako nekako :smey
Sam da me je moja snemala.... :lolno
Think, Feel, Drive!
EE20
EJ20

Odgovori

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost