Video stuff no.2

Fotografije, filmi, vici, smešnice...
Zaklenjeno
Uporabniški avatar
subi92
Uporabnik foruma
Prispevki: 7945
Pridružen: 15. November 2005, 22:33
Kraj: Kamnik

Odgovor Avtor: subi92 » 28. Maj 2008, 08:19

gorazd0 napisal/-a:tko da mam 356 dni na voljo, da avto zgonim...
:lol: :lol: Dobra :lol: :lol: Morda se ti pridružim :?

Uporabniški avatar
bojc T
Član Subaru kluba
Prispevki: 1462
Pridružen: 30. April 2006, 10:52
Kraj: Nožice

Odgovor Avtor: bojc T » 29. Maj 2008, 09:07

Velik sreče obema :D
Lp

Uporabniški avatar
irCAR81
Član Subaru kluba
Prispevki: 4296
Pridružen: 03. Maj 2006, 01:31
Kraj: Ljubljana

Odgovor Avtor: irCAR81 » 29. Maj 2008, 09:58

gorazd0 napisal/-a:Jaz bi pa šel...

2 dni sem se jebal, da sem naredu tehnični pregled (težili so za bullbar), vseskup me je stalo 600 evrjev, tko da mam 356 dni na voljo, da avto zgonim... drugač gre h Karliju (vsi vemo, kaj se tam zgodi... :twisted: )

Chickenrun.press
Za kaj si pa dal 600€? Registracija + cestnina al zgolj podkupovanje uradnikov? :)

Uporabniški avatar
gorazd0
Nasankal reveža :)
Prispevki: 6619
Pridružen: 19. April 2006, 09:59
Kraj: Ljubljana

Odgovor Avtor: gorazd0 » 29. Maj 2008, 10:20

podkupoval nisem; :D

Uporabniški avatar
NoFEAR
Administrator
Prispevki: 3360
Pridružen: 19. April 2006, 14:31

Odgovor Avtor: NoFEAR » 29. Maj 2008, 10:52

A si pol dol vrgu bullbar? Al kako si čez pršu?

flat4
Nebijedu
Prispevki: 1783
Pridružen: 23. September 2006, 02:03

Odgovor Avtor: flat4 » 29. Maj 2008, 11:39

gorazd0 napisal/-a:Jaz bi pa šel...

2 dni sem se jebal, da sem naredu tehnični pregled (težili so za bullbar), vseskup me je stalo 600 evrjev, tko da mam 356 dni na voljo, da avto zgonim... drugač gre h Karliju (vsi vemo, kaj se tam zgodi... :twisted: )

Chickenrun.press
Gorazd, kje pa si delal tehničnega, da se je zapičil v bull bar?
"Mind is everything. Muscle - pieces of rubber. All that I am, I am because of my mind."
Paavo Nurmi

Uporabniški avatar
gorazd0
Nasankal reveža :)
Prispevki: 6619
Pridružen: 19. April 2006, 09:59
Kraj: Ljubljana

Odgovor Avtor: gorazd0 » 29. Maj 2008, 11:39

bullbar je še gor; na konc sem šel čez "normalno",.. sicer z velik jambranja,.. sam je šlo.
Ne verjamem, da se mi bo dalo še enkrat jebat s tem...
flat4 napisal/-a:Gorazd, kje pa si delal tehničnega, da se je zapičil v bull bar?
Sej je povsod isti ku**.... LPP, IS,...

Uporabniški avatar
subi92
Uporabnik foruma
Prispevki: 7945
Pridružen: 15. November 2005, 22:33
Kraj: Kamnik

Odgovor Avtor: subi92 » 29. Maj 2008, 12:04

Jest bom dal najbrž za vse skupaj MAX 450Eurov s "tehničnim" vred za 12 mesecov. Mam hvala bogu 50 bonifikacije "in sebe premal rad" da bi zavaroval tudi AO+ :? :D

Uporabniški avatar
nebivedu
Moderator
Prispevki: 8750
Pridružen: 22. April 2006, 16:08
Kraj: Črnuče

Odgovor Avtor: nebivedu » 29. Maj 2008, 13:11

Jst dodajam še 33 evrov za stekla in divjad poleg registracije. Sej divjad me ne zanima, ker poberem in domov peljem, ampak šipe se mi pa ne da iskat naokoli in potem montirat (pa je samo v gumi, ni lepljena), raje zapeljem na carglass, pa naj se tam zajebavajo s tem.
Error Code #0656: “Oil pan gasket too tight. Unable to leak oil and mark territory.”

Uporabniški avatar
BackW00d
Član Subaru kluba
Prispevki: 5498
Pridružen: 07. Maj 2006, 23:40
Kraj: Trbowle

Odgovor Avtor: BackW00d » 29. Maj 2008, 14:18

en let mormo tut mi doplačat za stekla :D pa da pol razbijem prednjo šipo, ker jo je predhodni lastnih zgleda da z dratpiršno pucal al kaj....je popraskana za znoret :)
Sometimes life goes sideways. That's where the fun begins....

Uporabniški avatar
niva13
NoizeMaker
Prispevki: 4009
Pridružen: 09. Maj 2006, 11:15
Kraj: Venera

Odgovor Avtor: niva13 » 29. Maj 2008, 17:08

subi92 napisal/-a:Jest bom dal najbrž za vse skupaj MAX 450Eurov s "tehničnim" vred za 12 mesecov. Mam hvala bogu 50 bonifikacije "in sebe premal rad" da bi zavaroval tudi AO+ :? :D
Zdaj, ko si porocen, pa ne smes vec tako razmisljat. ;-)

Uporabniški avatar
bot
Član Subaru kluba
Prispevki: 185
Pridružen: 12. Februar 2007, 14:15
Kraj: Višnja Gora

Odgovor Avtor: bot » 01. Julij 2008, 06:40


flat4
Nebijedu
Prispevki: 1783
Pridružen: 23. September 2006, 02:03

Odgovor Avtor: flat4 » 01. Julij 2008, 20:03

subi92 napisal/-a:Jest bom dal najbrž za vse skupaj MAX 450Eurov s "tehničnim" vred za 12 mesecov. Mam hvala bogu 50 bonifikacije "in sebe premal rad" da bi zavaroval tudi AO+ :? :D
mene pa pride zavarovanje 29€ za celo leto :roll:
"Mind is everything. Muscle - pieces of rubber. All that I am, I am because of my mind."
Paavo Nurmi

Uporabniški avatar
gorazd0
Nasankal reveža :)
Prispevki: 6619
Pridružen: 19. April 2006, 09:59
Kraj: Ljubljana

Odgovor Avtor: gorazd0 » 01. Julij 2008, 22:47

flat4 napisal/-a:mene pa pride zavarovanje 29€ za celo leto :roll:
za tist kup rje in zračnohlajeni bi blo greh več računat... :twisted:

Uporabniški avatar
subi92
Uporabnik foruma
Prispevki: 7945
Pridružen: 15. November 2005, 22:33
Kraj: Kamnik

Odgovor Avtor: subi92 » 02. Julij 2008, 08:27

flat4 napisal/-a:mene pa pride zavarovanje 29€ za celo leto :roll:

Ja ko sem imel pižojčka 1974 sem pa tudi jaz dal še starih 7200SIT :D
Smešno ko sem dal za cestnino več :-P

Zaklenjeno

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 6 gostov