Besedna igra

Vse kar ne paše v ostale teme...
Zaklenjeno
Uporabniški avatar
romana
Uporabnik foruma
Prispevki: 856
Pridružen: 10. Maj 2006, 10:40
Kraj: Kamnik

Odgovor Avtor: romana » 22. Avgust 2008, 14:53

I may not be PERFECT, but I am ALWAYS ME!!!

Uporabniški avatar
matejben
Uporabnik foruma
Prispevki: 182
Pridružen: 01. Marec 2008, 16:07
Kraj: PARTYZANSKE DRAŽGOŠE

Odgovor Avtor: matejben » 23. Avgust 2008, 22:19

laboratorij
Kam pa pridemo brez domišlija?

Uporabniški avatar
karel
Subaru Leone RX
Prispevki: 5060
Pridružen: 21. April 2006, 07:52
Kraj: zg.Savinjska

Odgovor Avtor: karel » 24. Avgust 2008, 08:11

"If in doubt,flat out"
Colin McRae

Uporabniški avatar
skyline
Uporabnik foruma
Prispevki: 206
Pridružen: 27. Julij 2008, 17:29

Odgovor Avtor: skyline » 24. Avgust 2008, 08:17

GF8

Uporabniški avatar
karel
Subaru Leone RX
Prispevki: 5060
Pridružen: 21. April 2006, 07:52
Kraj: zg.Savinjska

Odgovor Avtor: karel » 25. Avgust 2008, 08:21

"If in doubt,flat out"
Colin McRae

Uporabniški avatar
romana
Uporabnik foruma
Prispevki: 856
Pridružen: 10. Maj 2006, 10:40
Kraj: Kamnik

Odgovor Avtor: romana » 25. Avgust 2008, 10:46

I may not be PERFECT, but I am ALWAYS ME!!!

Uporabniški avatar
BMW_rok
Uporabnik foruma
Prispevki: 838
Pridružen: 10. April 2007, 10:53
Kraj: Kamnik

Odgovor Avtor: BMW_rok » 25. Avgust 2008, 11:26

95% of Subaru vehicles built in the last 10 years are still on the road.

Uporabniški avatar
subi92
Uporabnik foruma
Prispevki: 7945
Pridružen: 15. November 2005, 22:33
Kraj: Kamnik

Odgovor Avtor: subi92 » 25. Avgust 2008, 12:44


Uporabniški avatar
msenjur
Član Subaru kluba
Prispevki: 2527
Pridružen: 03. Maj 2006, 22:16
Kraj: Vrhnika

Odgovor Avtor: msenjur » 25. Avgust 2008, 13:15


Uporabniški avatar
skyline
Uporabnik foruma
Prispevki: 206
Pridružen: 27. Julij 2008, 17:29

Odgovor Avtor: skyline » 25. Avgust 2008, 18:27

GF8

Uporabniški avatar
msenjur
Član Subaru kluba
Prispevki: 2527
Pridružen: 03. Maj 2006, 22:16
Kraj: Vrhnika

Odgovor Avtor: msenjur » 25. Avgust 2008, 21:56


Uporabniški avatar
subi92
Uporabnik foruma
Prispevki: 7945
Pridružen: 15. November 2005, 22:33
Kraj: Kamnik

Odgovor Avtor: subi92 » 26. Avgust 2008, 08:16


Uporabniški avatar
romana
Uporabnik foruma
Prispevki: 856
Pridružen: 10. Maj 2006, 10:40
Kraj: Kamnik

Odgovor Avtor: romana » 26. Avgust 2008, 10:26

I may not be PERFECT, but I am ALWAYS ME!!!

Uporabniški avatar
skyline
Uporabnik foruma
Prispevki: 206
Pridružen: 27. Julij 2008, 17:29

Odgovor Avtor: skyline » 26. Avgust 2008, 18:46

GF8

flat4
Nebijedu
Prispevki: 1783
Pridružen: 23. September 2006, 02:03

Odgovor Avtor: flat4 » 26. Avgust 2008, 19:09

"Mind is everything. Muscle - pieces of rubber. All that I am, I am because of my mind."
Paavo Nurmi

Zaklenjeno

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 8 gostov