Klepetalnica - kar ne sodi drugam PART 10
Re: Klepetalnica - kar ne sodi drugam PART 10
Vsako vrž v svojo barvo, pa bodo vsi zadovolni!
Sometimes life goes sideways. That's where the fun begins....
Re: Klepetalnica - kar ne sodi drugam PART 10
Danes ga je en subarujevc orng na rob parkiral pri smučišču Cerkno
Zadnji lonec bi hitro dol dobil.
http://shrani.si/t/1r/r8/2bIQJZRp/img20170218184054.jpg
Drugače pa za barvo feltn C, pa stekla temnit seveda.
http://shrani.si/t/1r/r8/2bIQJZRp/img20170218184054.jpg
Drugače pa za barvo feltn C, pa stekla temnit seveda.
- Kristijan
- Član Subaru kluba
- Prispevki: 1324
- Pridružen: 14. December 2013, 10:41
- Kraj: Goričko
- Kontakt:
Re: Klepetalnica - kar ne sodi drugam PART 10
Lonec je pa kr dobro pokrpan :mrgreen:
Brez Subaruja trenutno - na petrolu me še komi poznajo ...
Re: Klepetalnica - kar ne sodi drugam PART 10
Tudi nosilec kljuke je zanimiv...
Without breakdowns, crashes, problems and mishaps stories would simply be boring.
Love. It's What Makes a Subaru a Subaru
Love. It's What Makes a Subaru a Subaru
Re: Klepetalnica - kar ne sodi drugam PART 10
Pa a so te japanezejri res mal obrisano al kakšna logika je za tem da bo MY2018 STI še vedno EJ257..........no imam pa sedaj vsaj prepotrebne 19ke
Še kšn let pa STIka GTIiju ne bo več konkurenčna
Še kšn let pa STIka GTIiju ne bo več konkurenčna
- urbancebulj
- Uporabnik foruma
- Prispevki: 2237
- Pridružen: 16. Oktober 2010, 20:09
Re: Klepetalnica - kar ne sodi drugam PART 10
Še dobro da obstajajo stare STIke.

Re: Klepetalnica - kar ne sodi drugam PART 10
Evolucija se je ustavila leta 2006 za obe strani 
Re: Klepetalnica - kar ne sodi drugam PART 10
A kdo ve, če imata Impreza in Legacy/OB enake oljne filtre? Part number 15208AA100.
- danci1973
- Član Subaru kluba
- Prispevki: 4469
- Pridružen: 05. Januar 2007, 14:25
- Kraj: Maribor, Slovenia
- Kontakt:
Re: Klepetalnica - kar ne sodi drugam PART 10
http://opposedforces.com/parts/info/15208AA100/klemz napisal/-a:A kdo ve, če imata Impreza in Legacy/OB enake oljne filtre? Part number 15208AA100.
Jaz bi rekel, da ja.
Re: Klepetalnica - kar ne sodi drugam PART 10
Ve slučajno kdo za kako katrco, da se prodaja? :-q
The value of life can be measured by how many times your soul has been deeply stirred. (Soichiro Honda)
Re: Klepetalnica - kar ne sodi drugam PART 10
Je že kdo naročal iz carsport.pl? Kokr sm vidu ne pošiljajo v slovenijo, na povpraševanje pa tudi ne odgovorijo.
Re: Klepetalnica - kar ne sodi drugam PART 10
Misliš iz http://www.e-carsport.com/" onclick="window.open(this.href);return false; ? Jes sem parkrat naročal po mejlu (angleščina) in direktno iz spletne trgovine pa ni bilo problemov.
Re: Klepetalnica - kar ne sodi drugam PART 10
Jaz z njimi poslujem že skoraj dve leti.
"If in doubt,flat out"
Colin McRae
Colin McRae
Re: Klepetalnica - kar ne sodi drugam PART 10
Jaz tudi nimam z njimi problemov. Poslali so mi na naslov domov in enkrat na Poljsko.
Don't allow your mind tell your heart what to do.
Re: Klepetalnica - kar ne sodi drugam PART 10
Sem že drugje naročil 
Kdo je na strani
Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 6 gostov