Klepetalnica - kar ne sodi drugam PART 8
- podreberek
- Član Subaru kluba
- Prispevki: 1120
- Pridružen: 31. Maj 2010, 08:04
- Kraj: Laško okolica
- Kontakt:
- podreberek
- Član Subaru kluba
- Prispevki: 1120
- Pridružen: 31. Maj 2010, 08:04
- Kraj: Laško okolica
- Kontakt:
Še dober da ni rekla če je skrita kamera se tak pol naprej pele ko da ni blo nič. js osebno bi šel na prvi avtobusni pogledat da vsaj vidim kakšno je stanje.karel napisal/-a:Po moje si ti naletel na polizdelek z prazno glavo
Sej to je blo zadnje da sem komu dober htel.
kam pa pridemo brez listka redarske službe in subaruja ??
- podreberek
- Član Subaru kluba
- Prispevki: 1120
- Pridružen: 31. Maj 2010, 08:04
- Kraj: Laško okolica
- Kontakt:
Se peljem z busom po Zaloški v LJ, na semaforju stoji damica pravtako s prazno gumo. Ji kažem, da ma prazno gumo, ona odpre okno in mi pokaže fakič.Prpelem na končno postajo v Zalog, evo ti dama stoji na postaji in jamra, da je vso gumo zrezala, pa če bi ji pomagal odšravfat kolo.podreberek napisal/-a:Se pelem dans v službo pa vidim pred sabo polizdelek s prazno gumo. Stopm na rdeči ven prijazno razložim ženski da ma prazno gumo ona me pa gleda ko tele v nova vrata
Sem ji reku, da najlažje odšraufaš s sredincem, edin kar ji pa lohk jaz nardim, da jo nabijem na k....
- podreberek
- Član Subaru kluba
- Prispevki: 1120
- Pridružen: 31. Maj 2010, 08:04
- Kraj: Laško okolica
- Kontakt:
kamsedlo napisal/-a:Se peljem z busom po Zaloški v LJ, na semaforju stoji damica pravtako s prazno gumo. Ji kažem, da ma prazno gumo, ona odpre okno in mi pokaže fakič.Prpelem na končno postajo v Zalog, evo ti dama stoji na postaji in jamra, da je vso gumo zrezala, pa če bi ji pomagal odšravfat kolo.podreberek napisal/-a:Se pelem dans v službo pa vidim pred sabo polizdelek s prazno gumo. Stopm na rdeči ven prijazno razložim ženski da ma prazno gumo ona me pa gleda ko tele v nova vrata
Sem ji reku, da najlažje odšraufaš s sredincem, edin kar ji pa lohk jaz nardim, da jo nabijem na k....
ziher je bla tolk bukova da te niti prepoznala ni.
kam pa pridemo brez listka redarske službe in subaruja ??
- strojnik005
- Član Subaru kluba
- Prispevki: 2518
- Pridružen: 29. Junij 2010, 17:34
- Kraj: On the road again.
- podreberek
- Član Subaru kluba
- Prispevki: 1120
- Pridružen: 31. Maj 2010, 08:04
- Kraj: Laško okolica
- Kontakt:
- strojnik005
- Član Subaru kluba
- Prispevki: 2518
- Pridružen: 29. Junij 2010, 17:34
- Kraj: On the road again.
Kdo je na strani
Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 12 gostov