Klepetalnica - kar ne sodi drugam PART 8

Vse kar ne paše v ostale teme...
Zaklenjeno
Uporabniški avatar
ijuvan
Uporabnik foruma
Prispevki: 2456
Pridružen: 04. September 2008, 17:09
Kraj: SG/LJ

Odgovor Avtor: ijuvan » 11. Januar 2012, 20:42

Ne, v naslednji krog se prenese 2.5 mio (tam nekje) ;-)
The value of life can be measured by how many times your soul has been deeply stirred. (Soichiro Honda)

Uporabniški avatar
pero999
Uporabnik foruma
Prispevki: 1463
Pridružen: 07. April 2009, 13:49

Odgovor Avtor: pero999 » 11. Januar 2012, 21:27

Jest sm jo zadel. Zdej bom pa končno lohk kuplengo na avto zamenjov :twisted:
Legacy 2.0 GL

Uporabniški avatar
picinni
Član Subaru kluba
Prispevki: 3357
Pridružen: 21. December 2006, 21:40
Kraj: Atrans
Kontakt:

Odgovor Avtor: picinni » 12. Januar 2012, 06:33

ijuvan napisal/-a:Ne, v naslednji krog se prenese 2.5 mio (tam nekje) ;-)
Očitno mene čaka tale sedmica. Moram vplačat :-)
Go Westy, go!

Uporabniški avatar
podreberek
Član Subaru kluba
Prispevki: 1120
Pridružen: 31. Maj 2010, 08:04
Kraj: Laško okolica
Kontakt:

Odgovor Avtor: podreberek » 12. Januar 2012, 07:05

Se pelem dans v službo pa vidim pred sabo polizdelek s prazno gumo. Stopm na rdeči ven prijazno razložim ženski da ma prazno gumo ona me pa gleda ko tele v nova vrata :D
kam pa pridemo brez listka redarske službe in subaruja ??

Uporabniški avatar
karel
Subaru Leone RX
Prispevki: 5060
Pridružen: 21. April 2006, 07:52
Kraj: zg.Savinjska

Odgovor Avtor: karel » 12. Januar 2012, 07:30

Po moje si ti naletel na polizdelek z prazno glavo :lol:
"If in doubt,flat out"
Colin McRae

Uporabniški avatar
podreberek
Član Subaru kluba
Prispevki: 1120
Pridružen: 31. Maj 2010, 08:04
Kraj: Laško okolica
Kontakt:

Odgovor Avtor: podreberek » 12. Januar 2012, 08:59

karel napisal/-a:Po moje si ti naletel na polizdelek z prazno glavo :lol:
Še dober da ni rekla če je skrita kamera se tak pol naprej pele ko da ni blo nič. js osebno bi šel na prvi avtobusni pogledat da vsaj vidim kakšno je stanje.

Sej to je blo zadnje da sem komu dober htel. :(
kam pa pridemo brez listka redarske službe in subaruja ??

Uporabniški avatar
podreberek
Član Subaru kluba
Prispevki: 1120
Pridružen: 31. Maj 2010, 08:04
Kraj: Laško okolica
Kontakt:

Odgovor Avtor: podreberek » 12. Januar 2012, 09:01

razn subarujevsem pa še to tistim ko majo nalepko gor od kluba.

Sem bil v enem slovenskem kraju pa ogovorim tipa ko je mel subaruja pa me tak gleda ko da sem mu mamo zapecal.
kam pa pridemo brez listka redarske službe in subaruja ??

Uporabniški avatar
zabrnek
Član Subaru kluba
Prispevki: 954
Pridružen: 30. November 2007, 13:09
Kraj: Lom pod Storžičem

Odgovor Avtor: zabrnek » 12. Januar 2012, 10:12

podreberek napisal/-a:razn subarujevsem pa še to tistim ko majo nalepko gor od kluba.

Sem bil v enem slovenskem kraju pa ogovorim tipa ko je mel subaruja pa me tak gleda ko da sem mu mamo zapecal.
Haha.

Uporabniški avatar
kamsedlo
Član Subaru kluba
Prispevki: 510
Pridružen: 15. November 2010, 18:13
Kraj: Mengeš

Odgovor Avtor: kamsedlo » 12. Januar 2012, 10:44

podreberek napisal/-a:Se pelem dans v službo pa vidim pred sabo polizdelek s prazno gumo. Stopm na rdeči ven prijazno razložim ženski da ma prazno gumo ona me pa gleda ko tele v nova vrata :D
Se peljem z busom po Zaloški v LJ, na semaforju stoji damica pravtako s prazno gumo. Ji kažem, da ma prazno gumo, ona odpre okno in mi pokaže fakič.Prpelem na končno postajo v Zalog, evo ti dama stoji na postaji in jamra, da je vso gumo zrezala, pa če bi ji pomagal odšravfat kolo.
Sem ji reku, da najlažje odšraufaš s sredincem, edin kar ji pa lohk jaz nardim, da jo nabijem na k.... ;-)

Uporabniški avatar
podreberek
Član Subaru kluba
Prispevki: 1120
Pridružen: 31. Maj 2010, 08:04
Kraj: Laško okolica
Kontakt:

Odgovor Avtor: podreberek » 12. Januar 2012, 11:39

kamsedlo napisal/-a:
podreberek napisal/-a:Se pelem dans v službo pa vidim pred sabo polizdelek s prazno gumo. Stopm na rdeči ven prijazno razložim ženski da ma prazno gumo ona me pa gleda ko tele v nova vrata :D
Se peljem z busom po Zaloški v LJ, na semaforju stoji damica pravtako s prazno gumo. Ji kažem, da ma prazno gumo, ona odpre okno in mi pokaže fakič.Prpelem na končno postajo v Zalog, evo ti dama stoji na postaji in jamra, da je vso gumo zrezala, pa če bi ji pomagal odšravfat kolo.
Sem ji reku, da najlažje odšraufaš s sredincem, edin kar ji pa lohk jaz nardim, da jo nabijem na k.... ;-)

ziher je bla tolk bukova da te niti prepoznala ni.
kam pa pridemo brez listka redarske službe in subaruja ??

Uporabniški avatar
beliblisk
Član Subaru kluba
Prispevki: 4654
Pridružen: 05. Maj 2006, 10:55
Kraj: Lj

Odgovor Avtor: beliblisk » 12. Januar 2012, 12:22

Hahahah,lepa :D

Uporabniški avatar
strojnik005
Član Subaru kluba
Prispevki: 2518
Pridružen: 29. Junij 2010, 17:34
Kraj: On the road again.

Odgovor Avtor: strojnik005 » 12. Januar 2012, 13:01

To bomo pa pol rihtal ko se bo štrihu avto...

Uporabniški avatar
podreberek
Član Subaru kluba
Prispevki: 1120
Pridružen: 31. Maj 2010, 08:04
Kraj: Laško okolica
Kontakt:

Odgovor Avtor: podreberek » 12. Januar 2012, 13:17

strojnik005 napisal/-a:http://www.finance.si/336413/Razlog-zak ... lu%C5%BEbe

Obvezno branje! ;-)
dober članek
kam pa pridemo brez listka redarske službe in subaruja ??

Uporabniški avatar
strojnik005
Član Subaru kluba
Prispevki: 2518
Pridružen: 29. Junij 2010, 17:34
Kraj: On the road again.

Odgovor Avtor: strojnik005 » 13. Januar 2012, 13:48

Danes sem se menil z AŠ Šmarca ki je takrat organizirala težaj varne vožnje v Austriji, in so rekl da če se nas dost zbere da lahko spet gremo da z njihove strani ni problema. ;-)
To bomo pa pol rihtal ko se bo štrihu avto...

Uporabniški avatar
NoFEAR
Administrator
Prispevki: 3360
Pridružen: 19. April 2006, 14:31

Odgovor Avtor: NoFEAR » 13. Januar 2012, 14:15

Sem ravno hotel komentirat na FB:

Smo že takrat rekli, da se bomo ponovno pogovarjali spomladi (se pravi čez dobra dva ali tri mesece), pa bomo videli koliko bo kandidatov. ;-)

Zaklenjeno

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 4 gostov