Impreza WRX SW by BackW00d
Re: Impreza WRX SW by BackW00d
94 pa 5% tok k sm ti napisu, loh pa se Tomaz prasa.
Re: Impreza WRX SW by BackW00d
Thomas - obnova je mišljena z razdiranjem čeljusti na pol, ter novimi vijaki, prav vsemi, ki imajo stik s čeljustjo. Prav tako novi inox batki ter vsa tesnila (tudi tista med polovičkami)...
Samo en batek je hecal, ostali so šli lepo
Menjal bom vse, ker so že vsi rahlo načeti.
Prosim pozanimaj se, mel bi rdeče tiste svetlejše (ferrari rdeča) ker bom na isto barvo tudi čeljusti barval.
Pa gor morajo imeti tele pritrdilne plastike(spodaj na linku), da jih lahko navijačim na ohišje amortizerja, da ne rabim potem nekaj tam z vezicami improvizirat...
https://www.facebook.com/helperformance ... =3&theater" onclick="window.open(this.href);return false;
Kar se zavor tiče, kot dan in noč napram prej
Pa še vedno niso sploh utečene, ker je avto od menjave naredil mogoče 40km...
Klemz, probi kupit ene 30€ vredne ploščice in menjaj za svoje orangestuff.....zna bit, da boš povsem zadovoljen z njimi
Samo en batek je hecal, ostali so šli lepo
Prosim pozanimaj se, mel bi rdeče tiste svetlejše (ferrari rdeča) ker bom na isto barvo tudi čeljusti barval.
Pa gor morajo imeti tele pritrdilne plastike(spodaj na linku), da jih lahko navijačim na ohišje amortizerja, da ne rabim potem nekaj tam z vezicami improvizirat...
https://www.facebook.com/helperformance ... =3&theater" onclick="window.open(this.href);return false;
Kar se zavor tiče, kot dan in noč napram prej
Klemz, probi kupit ene 30€ vredne ploščice in menjaj za svoje orangestuff.....zna bit, da boš povsem zadovoljen z njimi
Sometimes life goes sideways. That's where the fun begins....
Re: Impreza WRX SW by BackW00d
Vse je tko k pri original, nosilci so gor, cena taka k sm ti napisu.
Re: Impreza WRX SW by BackW00d
To ti primerjaš ostanke ploščic, ki si jih dobil na avtu z novimi?BackW00d napisal/-a: Kar se zavor tiče, kot dan in noč napram prejPa še vedno niso sploh utečene, ker je avto od menjave naredil mogoče 40km...
Re: Impreza WRX SW by BackW00d
V začetku je blo ploščic recimo da še ~1/3 mogoče malenost več...nato mi je desni disk počil in je na eni strani razpoka odbila stran večino ploščice v par km, ki sem jih z avtom naredil da sem se domov pripeljal. Zato je tako hitro naribal tisto eno ploščico.
Je pa kar hitro pobralo ploščice. Ko sem avto dobil jih je blo precej več.
http://shrani.si/f/2S/oT/3ntkuUSa/img04850499.jpg
Bremze so blo že od prvega dne za en kurc....In dokler ni začelo ribat mislim, da se ni prav veliko spremenilo na slabše. No tele nove "đaba" ploščice so precej boljše...boljše kot tiste, ki so ble gor, kadarkoli v mojem lastništvu. Nevem pa kako se obnašajo ob malce bolj zagreti vožnji. Po pravici povedano niti nevem če bi probavu, ker ko sem nazadnje to delal, je počil disk
Je pa kar hitro pobralo ploščice. Ko sem avto dobil jih je blo precej več.
http://shrani.si/f/2S/oT/3ntkuUSa/img04850499.jpg
Bremze so blo že od prvega dne za en kurc....In dokler ni začelo ribat mislim, da se ni prav veliko spremenilo na slabše. No tele nove "đaba" ploščice so precej boljše...boljše kot tiste, ki so ble gor, kadarkoli v mojem lastništvu. Nevem pa kako se obnašajo ob malce bolj zagreti vožnji. Po pravici povedano niti nevem če bi probavu, ker ko sem nazadnje to delal, je počil disk
Sometimes life goes sideways. That's where the fun begins....
Re: Impreza WRX SW by BackW00d
In spet ti bo. Lej tvoj avto ima zelo podobne zavore kot gt-jka. Glede izkusenj z diski na gt-jki sem se ze razpisal. Probi enkrat za spremembo namest da na veliko pisea, na veliko brat. Pa brez zamere.
Re: Impreza WRX SW by BackW00d
Sej pa vidis kko tanek je disk na sliki to ni blo menjano lep cas leva stran je opazno tanjsa od desne
Re: Impreza WRX SW by BackW00d
"Koliko para toliko muzike" :mrgreen:RoShO napisal/-a:Sej pa vidis kko tanek je disk na sliki to ni blo menjano lep cas leva stran je opazno tanjsa od desne
Re: Impreza WRX SW by BackW00d
Ne se kwerčit, sej berem vse kar napišete, večkrat
Sej vem da bo poču če bom pretiravu, mal jih bom vseeno zagrel, da se uparijo z novimi ploščicami. Trenutno sem doštuku zadevo do nadaljnega, ker nimam časa rihtat in vem da je disk tanek, sej sem ga zmeru kolk pod minimumom je....precej!
Pri navadnih čeljustih lahko zaradi tankega diska,padejo zavorne obloge ven iz čeljusti. No seveda ko so tudi obloge že porabljene. No to se na teli 4 batni ne more zgodit, lahko pa tanek disk poči če ga pregreješ. Ni pa še kritično na pas m****. Zato tudi puščam kot je. Bom pa tole zrihtal vse v kompletu.
BTW, HEL cevke naročene!
Pri navadnih čeljustih lahko zaradi tankega diska,padejo zavorne obloge ven iz čeljusti. No seveda ko so tudi obloge že porabljene. No to se na teli 4 batni ne more zgodit, lahko pa tanek disk poči če ga pregreješ. Ni pa še kritično na pas m****. Zato tudi puščam kot je. Bom pa tole zrihtal vse v kompletu.
BTW, HEL cevke naročene!
Sometimes life goes sideways. That's where the fun begins....
Re: Impreza WRX SW by BackW00d
Si v SLO naroču al tujina? Lahko ti prevzamem, ker grem v soboto v zasavje.
Re: Impreza WRX SW by BackW00d
Klemz, hvala za ponudbo, sem se že z Thomasom zmenu se bova dobila v LJ.
Lahko bi se pa kak vikend dobila, sploh če boš z prco hodu v Zasavje.
Lahko bi se pa kak vikend dobila, sploh če boš z prco hodu v Zasavje.
Sometimes life goes sideways. That's where the fun begins....
- danci1973
- Član Subaru kluba
- Prispevki: 4469
- Pridružen: 05. Januar 2007, 14:25
- Kraj: Maribor, Slovenia
- Kontakt:
Re: Impreza WRX SW by BackW00d
Morda pa bi razmislil o kakšnih Brembo Sport Line diskih?
Npr. - za moj avto Brembo ponuja:
Za tvojo Imprezo bi naj bili pravi Brembo Sport FD153000...
http://www.brembo.com/en/Varie/Brembo_S ... onList.pdf
Npr. - za moj avto Brembo ponuja:
- Brembo 09.5674.21 - cca. 60€ /par ('navaden' disk z nekim zaščitnim premazom)
- Brembo Max 09.5674.76 ali Brembo Extra 09.5674.2X - cca. 100€ /par (slotted oz. drilled z zaščitnim premazom)
- Brembo Sport FD137000 - dobrih 230€ /par ('high performance' / 'hohleistungsbremsscheibe')
More flexibility and durability, at all temperatures
For greater versatility and to increase their ability to withstand extreme stress, Brembo Sport brake discs are made from high-carbon cast iron for improved thermal and mechanical resistance. They also feature exclusive pillar venting technology, which improves cooling capacity and increases resistance to cracking caused by thermal shock by over 40%.
Cross-drilled and slotted finishes are designed and executed with meticulous precision. These holes or slots in the braking surface help dissipate heat and eliminate brake dust and gases.
Every Brembo product is designed in relation to the specific performance requisites.
The discs of the Sport range are specifically designed to minimise thermal distortion and disc warping even in the most severe operating conditions. As a result, they ensure outstanding braking power in both everyday traffic and the most extreme high performance driving, yet are easily accessible to all enthusiasts.
Za tvojo Imprezo bi naj bili pravi Brembo Sport FD153000...
http://www.brembo.com/en/Varie/Brembo_S ... onList.pdf
Re: Impreza WRX SW by BackW00d
Kako bi jaz v homologacijo spravil tudi 225/45/17 ?
Sicer mam felgo 7J, ampak je 225 proti 205 precej cenejša
7J priporočajo od 195-225...Z 225 na 7J je manj šans, da ti babnca v robnik prbije, ko parkira

Sicer mam felgo 7J, ampak je 225 proti 205 precej cenejša
7J priporočajo od 195-225...Z 225 na 7J je manj šans, da ti babnca v robnik prbije, ko parkira
Sometimes life goes sideways. That's where the fun begins....
Re: Impreza WRX SW by BackW00d
Ni ravno hellaflush.
http://img.photobucket.com/albums/v452/ ... illow5.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
http://img.photobucket.com/albums/v452/ ... illow5.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
Sometimes life goes sideways. That's where the fun begins....
Re: Impreza WRX SW by BackW00d
Standardni postopek, rabiš TUV in platišča+gume pa na homologacijo 
Kdo je na strani
Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 9 gostov