Fotografije, filmi, vici, smešnice...
-
sebastijan
- Uporabnik foruma
- Prispevki: 216
- Pridružen: 23. Oktober 2006, 22:05
Odgovor
Avtor: sebastijan » 25. Oktober 2009, 09:39
Ostalih modelov kokr jst vem v tem merilu ni. Se pa da dobit BRAT-a in pa 360-ko.
-
niva13
- NoizeMaker
- Prispevki: 4009
- Pridružen: 09. Maj 2006, 11:15
- Kraj: Venera
Odgovor
Avtor: niva13 » 25. Oktober 2009, 10:12
karel napisal/-a:Madona una od Solberga je pa direkt z rallya pripeljana

kot moj prvi modelček Lancia Fulvia, ki ima sneg narisan

-
Thomas22
- road pirate
- Prispevki: 6758
- Pridružen: 27. Avgust 2006, 22:33
- Kraj: Železniki
Odgovor
Avtor: Thomas22 » 02. November 2009, 23:03
Don't allow your mind tell your heart what to do.
-
Andrej
Odgovor
Avtor: Andrej » 02. November 2009, 23:41
Zelo luskan Legy.
-
picinni
- Član Subaru kluba
- Prispevki: 3357
- Pridružen: 21. December 2006, 21:40
- Kraj: Atrans
-
Kontakt:
Odgovor
Avtor: picinni » 03. November 2009, 06:49
Platišča od WRX

Go Westy, go!
-
Unikat
- Član Subaru kluba
- Prispevki: 1132
- Pridružen: 22. Maj 2006, 17:47
Odgovor
Avtor: Unikat » 03. November 2009, 06:57
Twin turbo.

EJ257, FB25
-
irCAR81
- Član Subaru kluba
- Prispevki: 4296
- Pridružen: 03. Maj 2006, 01:31
- Kraj: Ljubljana
Odgovor
Avtor: irCAR81 » 25. December 2009, 11:24
-
picinni
- Član Subaru kluba
- Prispevki: 3357
- Pridružen: 21. December 2006, 21:40
- Kraj: Atrans
-
Kontakt:
Odgovor
Avtor: picinni » 25. December 2009, 12:25
Tele so pa res vou.
Go Westy, go!
-
sebastijan
- Uporabnik foruma
- Prispevki: 216
- Pridružen: 23. Oktober 2006, 22:05
Odgovor
Avtor: sebastijan » 25. December 2009, 12:45
Sej ene par jih mam od taiste ferme. Ampak je to drag šport.

-
irCAR81
- Član Subaru kluba
- Prispevki: 4296
- Pridružen: 03. Maj 2006, 01:31
- Kraj: Ljubljana
Odgovor
Avtor: irCAR81 » 31. Avgust 2010, 20:01
-
domc
- Član Subaru kluba
- Prispevki: 139
- Pridružen: 02. Avgust 2010, 12:43
- Kraj: kamnik
Odgovor
Avtor: domc » 31. Avgust 2010, 21:03
pa kje vi use to dobite jest sm jih že posod iskou pa jih nism nikjer dobu
-
picinni
- Član Subaru kluba
- Prispevki: 3357
- Pridružen: 21. December 2006, 21:40
- Kraj: Atrans
-
Kontakt:
Odgovor
Avtor: picinni » 31. Avgust 2010, 21:09
Lepa pridobitev.
Go Westy, go!
-
sebastijan
- Uporabnik foruma
- Prispevki: 216
- Pridružen: 23. Oktober 2006, 22:05
Odgovor
Avtor: sebastijan » 31. Avgust 2010, 22:04
domc napisal/-a:pa kje vi use to dobite jest sm jih že posod iskou pa jih nism nikjer dobu
Ne iščeš na pravih mestih.

-
domc
- Član Subaru kluba
- Prispevki: 139
- Pridružen: 02. Avgust 2010, 12:43
- Kraj: kamnik
Odgovor
Avtor: domc » 02. September 2010, 18:06
sebastijan napisal/-a:domc napisal/-a:pa kje vi use to dobite jest sm jih že posod iskou pa jih nism nikjer dobu
Ne iščeš na pravih mestih.

kje so pa prava mesta
-
sebastijan
- Uporabnik foruma
- Prispevki: 216
- Pridružen: 23. Oktober 2006, 22:05
Odgovor
Avtor: sebastijan » 02. September 2010, 19:12
Na moji polici.
EBAY več al manj.
Kdo je na strani
Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 4 gostov