Subaru Impreza WRX STI 1/24

Fotografije, filmi, vici, smešnice...
Odgovori
Uporabniški avatar
sebastijan
Uporabnik foruma
Prispevki: 216
Pridružen: 23. Oktober 2006, 22:05

Odgovor Avtor: sebastijan » 25. Oktober 2009, 09:39

Ostalih modelov kokr jst vem v tem merilu ni. Se pa da dobit BRAT-a in pa 360-ko.

Uporabniški avatar
niva13
NoizeMaker
Prispevki: 4009
Pridružen: 09. Maj 2006, 11:15
Kraj: Venera

Odgovor Avtor: niva13 » 25. Oktober 2009, 10:12

karel napisal/-a:Madona una od Solberga je pa direkt z rallya pripeljana :lol:
kot moj prvi modelček Lancia Fulvia, ki ima sneg narisan :D

Thomas22
road pirate
Prispevki: 6758
Pridružen: 27. Avgust 2006, 22:33
Kraj: Železniki

Odgovor Avtor: Thomas22 » 02. November 2009, 23:03

Evo, pa sem tudi jaz maketo Legacyja dobil.

http://www.subaru-slo.net/userpix/110_L ... keta_1.jpg
Don't allow your mind tell your heart what to do.

Andrej

Odgovor Avtor: Andrej » 02. November 2009, 23:41

Zelo luskan Legy.

Uporabniški avatar
picinni
Član Subaru kluba
Prispevki: 3357
Pridružen: 21. December 2006, 21:40
Kraj: Atrans
Kontakt:

Odgovor Avtor: picinni » 03. November 2009, 06:49

Platišča od WRX :cool:
Go Westy, go!

Uporabniški avatar
Unikat
Član Subaru kluba
Prispevki: 1132
Pridružen: 22. Maj 2006, 17:47

Odgovor Avtor: Unikat » 03. November 2009, 06:57

Twin turbo. :twisted:
EJ257, FB25

Uporabniški avatar
irCAR81
Član Subaru kluba
Prispevki: 4296
Pridružen: 03. Maj 2006, 01:31
Kraj: Ljubljana

Odgovor Avtor: irCAR81 » 25. December 2009, 11:24


Uporabniški avatar
picinni
Član Subaru kluba
Prispevki: 3357
Pridružen: 21. December 2006, 21:40
Kraj: Atrans
Kontakt:

Odgovor Avtor: picinni » 25. December 2009, 12:25

Tele so pa res vou.
Go Westy, go!

Uporabniški avatar
sebastijan
Uporabnik foruma
Prispevki: 216
Pridružen: 23. Oktober 2006, 22:05

Odgovor Avtor: sebastijan » 25. December 2009, 12:45

Sej ene par jih mam od taiste ferme. Ampak je to drag šport. :roll:

Uporabniški avatar
irCAR81
Član Subaru kluba
Prispevki: 4296
Pridružen: 03. Maj 2006, 01:31
Kraj: Ljubljana

Odgovor Avtor: irCAR81 » 31. Avgust 2010, 20:01

Moja nova pridobitev - Hvala Neo:
http://www.subaru-slo.net/userpix/19_DSCN1952_1.jpg

Uporabniški avatar
domc
Član Subaru kluba
Prispevki: 139
Pridružen: 02. Avgust 2010, 12:43
Kraj: kamnik

Odgovor Avtor: domc » 31. Avgust 2010, 21:03

pa kje vi use to dobite jest sm jih že posod iskou pa jih nism nikjer dobu

Uporabniški avatar
picinni
Član Subaru kluba
Prispevki: 3357
Pridružen: 21. December 2006, 21:40
Kraj: Atrans
Kontakt:

Odgovor Avtor: picinni » 31. Avgust 2010, 21:09

Lepa pridobitev.
Go Westy, go!

Uporabniški avatar
sebastijan
Uporabnik foruma
Prispevki: 216
Pridružen: 23. Oktober 2006, 22:05

Odgovor Avtor: sebastijan » 31. Avgust 2010, 22:04

domc napisal/-a:pa kje vi use to dobite jest sm jih že posod iskou pa jih nism nikjer dobu
Ne iščeš na pravih mestih. :twisted:

Uporabniški avatar
domc
Član Subaru kluba
Prispevki: 139
Pridružen: 02. Avgust 2010, 12:43
Kraj: kamnik

Odgovor Avtor: domc » 02. September 2010, 18:06

sebastijan napisal/-a:
domc napisal/-a:pa kje vi use to dobite jest sm jih že posod iskou pa jih nism nikjer dobu
Ne iščeš na pravih mestih. :twisted:
kje so pa prava mesta

Uporabniški avatar
sebastijan
Uporabnik foruma
Prispevki: 216
Pridružen: 23. Oktober 2006, 22:05

Odgovor Avtor: sebastijan » 02. September 2010, 19:12

Na moji polici. :D

EBAY več al manj.

Odgovori

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 4 gostov